Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jaungulbenes vēsturiskajam vešerienes namiņam nepieciešama skārdnieka palīdzība

Foto: “Facebook.com/Jaungulbenesmuzejs”.

Rīdziniece Daina Ozola, kura joprojām turpina popularizēt Jaungulbenes pili, lūdz atsaukties skārdnieku. “Saviem spēkiem esmu izveidojusi Jaungulbenes vēsturisko namiņu. Māja ir unikāla ar to, ka barona laikā te kādreiz bija poniju stallis (vēlāk “vešas māja” – red.). Un tagad ēkai, kura celta 1887.gadā, tek jumts, kuru vajadzētu ar steigu salabot. Varbūt ir kāds, kurš ir ar mieru sponsorēt un sataisīt jumtu? Zinu, ka daudzi domās, ka mans lūgums ir traks, bet cerība vienmēr pastāv. Pagājušajā gadā par saviem līdzekļiem salaboju vienu daļu jumta, bet šogad man nav šādas finansiālas iespējas,” stāsta D.Ozola.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa arī aicina ikvienu 4.jūnijā apmeklēt viņas organizētu izzinošu lekciju par Jaungulbenes vēsturiskā namiņa izveidi. Pieteikšanās pa tālruni 29617521.

– Inita Savicka

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT ŠEIT ŠEIT ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (9)

 1. Tā arī nesapratu. Veļas mazgātājas namiņš vai poniju stallis? Kurš ir ēkas īpašnieks? Tas arī lai remontē jumtu. Kāds ir šīs dāmas statuss attiecībā pret nekustamo īpašumu. Īrnieks? Vai tad īrnieks remontē īpašnieka mantu? Parasti jau īpašnieks remontē par iekasēto īres maksu+galvojuma naudu. Pārāk daudz jautājumu, pat ja neņem vērā, ka bildē redzu dakstiņu jumtu. Ja nu vienīgi tek gar skursteni.

  6
  1
 2. Vēl kādus desmit jautājumus nevarēji uzdod, īgņa? Ja gribi palīdzēt, tad palīdzi, ja nē, tad sēdi kaktā!

  2
  5
 3. Ēka pieder Gulbenes novada pašvaldībai, kundze ir tikai nomnieks

 4. Barona laikā tas bija poniju stallis, vēlāk pārtapa par vešerienes māju. Skolas laikā tur tika izveidota pirts. Un no 2020.gada tas ir vēsturiskais namiņš. Es saprotu, ka tur tā skāde nav tik liela, bet savu līdzekļu man nav, lai salabotu šo tekošo vietu.

 5. Cik nožēlojami, komentārus mēs mākam rakstīt, un skabargas redzēt otru acī, bet lai palidzētu tad visi pazūd.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.