Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Kad beigsies kavējumi “Dzirksteles” piegādē?

Ilustratīvs foto: no “Dzirksteles” arhīva.

“Visu laiku man un kaimiņiem Beļavas pagasta Ozolkalnā laikraksts “Dzirkstele”, kuru abonējam, tika piegādāts laikus – katrreiz no pulksten 8.00 līdz 9.00. Atsevišķos gadījumos – vēlākais līdz pusdienām avīze vienmēr bija pastkastē. Problēmas sākās februārī. Vai nu vēlu ieliek avīzi, vai vispār neieliek pastkastē. Problēmas izjutām reizē ar jaungulbenieti Armundu Galviņu. Arī man bija nedēļa, kad otrdienas “Dzirksteli” savā pastkastē saņēmu tikai piektdienā. Bet man pēc nedēļas avīzi vairs nevajag!” sazvanot laikrakstu 15.martā, sacīja Biruta Rukmane no mājām “Švinkas”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vienubrīd situācija normalizējusies, taču 10.marta “Dzirkstele” B.Rukmanes pastkastē ielikta vai nu todien jau tumsā, vai sestdienas rītā.

“Piektdienā vairākas reizes no mūsu mājām gājām uz pastkasti. Sestdien, kad gājām īsi pirms pusdienām, avīze bija pastkastē. Bet 15.marta pēcpusdienā joprojām manā pastkastē vēl nebija 14.marta “Dzirksteles”. It kā pievest avīzi problēmām nevajadzētu būt – ceļš iet garām, citas automašīnas kursē. Kaimiņos Dainis Brūniņš man 15.martā teica, ka viņam arī pastkastē joprojām nav 14.marta “Dzirksteles”,” stāstīja B.Rukmane. 15.martā vēl pulksten 17.00 “Dzirksteles” viņas pastkastē nav bijis. Tā tur atradusies tikai 16.marta rītā. B.Rukmane saka – tas nav normāli un viņa ir pret tāda veida pakalpojuma nodrošināto kvalitāti no VAS “Latvijas Pasts” puses.

Viņa nesaprot VAS “Latvijas Pasts” darbinieku rīcību. Esot pati gājusi uz Gulbenes pasta nodaļu izrunāties. “Es teicu – skumīgi. Taču esam pasūtījuši avīzi! Es nevainoju “Dzirkstele” redakciju, bet tieši “Latvijas Pastu” par savlaicīgas piegādes neveikšanu. Ja kāds darbinieks saslimst, tad taču ir jāmeklē vietā cits cilvēks! Ja pastniekam salūst automašīna, tāpēc taču darbam nav jāapstājas! Visādi iemesli. Vai tad tiešām pasta nodaļā jautājums organizatoriski nav sakārtojams? Kāpēc? Tas ir vienkārši riebīgi! Vai tiešām ir jāiet uz pastu un jāanulē abonements?” teica B.Rukmane.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (10)

 1. Izbijusii pastniece,kurā neizturēja slodzi un cilvēku rejas.. saka:

  Ta nu baigais pasaules gals, avīze pastkastītē ielikta vēlāk! Pastnieki mainās tieši dēļ jūsu sūdzībām, jūs paši ne ļaujat viņiem adoptētis jaunajā amatā!!! Latvietis ka suns uz siena kaudzes otru latvieti bez sāls noēdīs. Kur palikusi cieņa, sapratne, iejūtība, draudzība, labestība?! Pastniekam ir uzkramets ļoti daudz, vairāki pagasti jāapkalpo un jūs ar saviem lūgumiem atvest to vai šito arī kavejat pastnieka laiku!!!! Ukrainā karš, Turcijā zemestrīce, izkropļota dzīves un cilvēce, jūs cepjaties par laikā ne piegādātu laikrakstu…. Ps… Saskaitiet komatus, pareizrakstību un sāciet riet.. Gav.. Gav..

  7
  15
 2. Kas ir atcēlos līgumsaistības ar “Dzirksteles” un citu preses izdevumu izdevējiem? Vai “Latvijas Pasts”? Tad jāmaksā sodi par līgumu laušanu. Vai pastnieki un viņu tiešie priekšnieki Gulbenē? Tad lai maksā sodu no savām kabatām. Vai arī ir jāatrod cits piemērotāks darbs, kur spēkā nav termiņu. Sakiet, lūdzu, vsi tāds darbs vispār eksistē, kur izpildei nav nosprausti termiņi? Piemēram, pasūta cilvēks pusdienas ar piegādi. Tas taču nekas, js tās piegādās nevis šodien, bet parīt vakarā?

  18
  3
 3. Kam tā melulapa vajadzīga? Ja nu vienīgi laukos iekuriem vai sirsniņmājiņā.

  8
  8
 4. Es abonēju Dzirksteli vēl joprojām, tās saturs ir diezgan interesants. Jebkuram Gulbenes novada iedzīvotājam vismaz lielos apmēros ir jāzina, kas notiek novadā. Ja cilvēkam pilnīgi nekas neinteresē, tad viņš pats vainīgs. Paldies visam Dzirksteles kolektīvam par jauko avīzīti.Tā turpināt.

  7
  5
 5. Kā tu zini, ka melulapa? Tad jau tu arī lasi Dzirksteli, bet kam tik stulbs komentārs jāraksta?

  6
  6
 6. Kādas problēmas šajā interneta laikā abome e avizi sanaks letak nebūs makalaturas

  3
  5
 7. Kā saprotu, galvenā doma te no tā saucamajiem pastniekiem, kas te komentē, ir, ka iedzīvotājiem jādara viss, lai pastniekam mazāk darba, mazāk kur jāiet. Varbūt vispār jāsēž mājās un jāsaņem tikai alga.

  10
  2
 8. Vispirms sāksim ar to, lai pastnieks noskļūtu līdz klienta pastkastītei ( vai pensijas dienā līdz adresei- klienta dzīves vietai) sakārtot piebraucamo ceļu. Pastniekam nav līdz katrai pastkastei vai mājai nav jābrien kilometrs pa dubļiem vai sniega kupenām. Iemācīsimies cienīt arī pastnieku , ne tikai paši sevi.

  12
  9
 9. Kādreiz pastnieki gāja kājām vai brauca ar zirgu un neviens nečīkstēja. Tagad dažas avīzes, kur problēma. Vispirms lai Latvijas valsts ceļi sataisa galvenos ceļus izbraucamus un tad te kāds gudrais komentē par pie braucamajiem ceļiem. Pavasara šķīdonī paši saimnieki atstāj mašīnas ceļa galos, lai ceļš apžūst!!

  10
 10. Kāpēc citos blakus novados pastnieki un pasta nodaļa prot strādāt, bet Gulbenē neprot? Kur problēma? Kas tagad vada pastu? Kas par čāčām?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.