Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Kalst egles Spārītes parkā Gulbenē

Ilustratīvs foto: no “Dzirksteles” arhīva.

“Sāpīgi ir noskatīties kā nokalst mizgrauža skartās egles Gulbenes Spārītes parka vislabāk redzamajā daļā – gar Blaumaņa ielu, kur parkā izveidoti skaistie grantētie celiņi. Vai šīs inficētās egles necirtīs? Tā jau pamazām tiks skarti arī citi koki. Grūti pat iedomāties, kas notiek parka iekšienē,” “Dzirkstelei” pauda kāda gulbeniete, ienākot redakcijā.

Gulbenes novada pašvaldības Īpašumu pārraudzības nodaļas vadītājs Kristaps Dauksts ”Dzirkstelei” saka, ka daudz bojāto koku parkā jau ir nozāģēti un izvesti, arī turpmāk tiek plānots šis darbs. “Plānojam to darīt ne tikai parkā, bet arī citās pašvaldības zemju teritorijās. Pašlaik notiek sarunas par to, kuras teritorijas tās būs. Tuvāko nedēļu laikā noteikti tiks izsludināts publiskais iepirkums darbu veikšanas organizēšanai. Noteikti darbi notiks arī Emzes parkā, kur arī ir mizgrauzis,” viņš stāsta un piebilst, ka finansējums šim nolūkam pašvaldībai ir.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

 1. uz tilta ielas upes malā arī nokaltusi lielā egleun trīs arī vēl iet bojā .

 2. Tika izgriezti labi koki, tikai daži no tiem bija nokaltuši koki!!!!! Un otrajā parka daļā, kura pamesta novārtā arī ir kokos mizgrauzis. No tā arī koki iet bojā! Bet to jau domes darbinieki neredz, jo tur nemaz neiet!

  3
  1
 3. Cerams iedalīs malkā mazturīgajiem cilvēkiem šos kokus.

  3
  3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.