Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Kam Gulbenē jālabo caurums ietves bruģī?

Gulbenē, Rīgas ielā, uz gājēju ietves bruģī ir izveidojies caurums. Iedzīvotāji vērš “Dzirksteles” uzmanību uz šo problēmu un vaicā, kam jālabo ietve. Tās īpašniece esot novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” par situāciju informēja Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītāju Gintu Āboliņu. Viņš apsekoja vietu un pēc tam atbildēja laikrakstam, ka ir nosūtījis vēstuli SIA “Tet”, jo bruģis ir iebrucis pie šā uzņēmuma kabeļu akas Rīgas ielā 31. G.Āboliņš ir lūdzis SIA “Tet” veikt apsekošanu un novērst bruģa seguma iesēdumu kabeļu kanalizācijas akas aizsargjoslā. Viņš norāda, ka Aizsargjoslu likuma 61.panta 2.daļā ir teikts: “Ekspluatācijas, drošības un sanitārās aizsargjoslas par saviem līdzekļiem kārtībā uztur attiecīgā objekta vai komunikācijas īpašnieks.” G.Āboliņš ir atsaucies arī uz pašvaldības saistošajiem noteikumiem “Par administratīvo atbildību Gulbenes novada pašvaldības teritorijā”, kur 4. punkta 4.8. apakšpunktā ir teikts: “Inženierkomunikāciju valdītāji laikus nodrošina salauzto aku vāku nomaiņu, seguma deformāciju (virs pazemes inženierkomunikācijām) izlabošanu, gājējiem un satiksmei bīstamo vietu iežogošanu ar standarta barjerām un ceļa zīmēm, kā arī signāluguņu uzstādīšanu sliktas redzamības apstākļos, teritorijas sakopšanu zem virszemes inženierkomunikāciju tīklu cauruļvadiem un divu metru platā joslā no tiem.”

Iedzīvotāji “Dzirkstelei” ziņo, ka esot ieradusies divu cilvēku brigāde no Valmieras, taču neko nav saremontējuši. Uzlikuši otru konusu un ierobežojošo lenti, jo izskalojums zem bruģa joprojām ir bīstams un var iebrukt. Teikuši, ka sastādīs veicamo darbu tāmi.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Teikšu tā, tad kads lauzīs kāju, tad sāk domāt un labot. Tas pats pie Skolas ielas maximas, trepes vairs nav trepes, bet nē, tad kad kāds liksies gar zemi, tad domās kā salabot.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.