Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Kāpēc Raimonda Paula koncerts Gulbenē ir atcelts?

Sociālajos tīklos bija izziņots, ka 18.novembrī Gulbenē būs maestro Raimonds Pauls un dziedātāja Paula Saija ar koncertprogrammu “Pauls un Paula”. Interesējoties novada kultūras centrā, uzzināju, ka šāds koncerts Gulbenē tomēr nenotiks. Kāpēc tā? Ir ļoti žēl,” “Dzirkstelei” saka kāda lasītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada kultūras centra vadītāja Sarmīte Zdanovska laikrakstam stāsta: “Šis koncerts tika aizrunāts jau februārī. Producents šo koncertu Gulbenes novadam rezervēja, jo tajā laikā šķita, ka māksliniekiem 18.novembris būs brīvs. Taču vēlāk izrādījās, ka maestro R.Paulam šajā dienā ir jābūt uz pieņemšanu pie Valsts prezidenta, kā arī Nacionālajā teātrī, kur būs koncerts. Līdz ar to viņi paši šo datumu Gulbenei atcēla, jo nebija arī parakstīts līgums, bija tikai mutiska vienošanās. Mēs, Gulbenes novada kultūras centrs, no savas puses nebijām reklamējusi šo koncertu. Reklāma internetā un citur nāca no producenta puses. Un tā bija kļūda. Tāpēc radās tāda neizpratne. Tiku piedāvājusi citus datums šim koncertam Gulbenē, bet producents neatsaucas. R.Pauls nevēlas braukt lielus attālumus. Domāju, ka pie mums šo koncertu neredzēsim. Bet šis koncerts būs Madonā un Alūksnē. Bet pie mums valsts svētkos, 18.novembrī, Gulbenes novada kultūras centrā par brīvu varēs apmeklēt citu pasākumu. Koncertprogramma sauksies “Mūsu gadsimta soļi”. No solistiem tur piedalīsies Jānis Moisejs, Ineta Rudzīte, Kristīna Zaharova un Mārtiņš Jātnieks. Uzstāsies muzikālā grupa Aivara Gudrā vadībā un bekvokālistes.”

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (12)

 1. Gulbenes novada kultūras centra vadītājas komentārs: “R.Pauls nevēlas braukt lielus attālumus. Domāju, ka pie mums šo koncertu neredzēsim. Bet šis koncerts būs Madonā un Alūksnē”. Vai saprot, ko komentē? Acīmredzot ar kultūras jomu atbildīgie Gulbenes novadā vienkārši nedara savu darbu, ja mūsu kaimiņi to spēj paveikt lieliski.

  37
 2. Šis man arī iekrita acīs. Izskatās, ka paši nolējuši ūdeņus ar līgumu un tas arī viss.

  18
  1
 3. Kur var iegādāties bezmaksas ielūgumus uz 18.novembra koncertu, vai tas būs kā tirguslaukumā, bardaks….

  5
  4
 4. Dzirkstele raksta: kapēc atcēla pasākumu?
  Kur bija afiša,ka tāds būs?

  9
  1
 5. Nu cik cilvēku,tik viedokļu…Nu esat saprotoši,nevis noķengà uzreiz…

  4
  3
 6. 😂😂😂
  Pirmkārt Latvijai nav prezidents.Ir ieliktenis.Otrkārt ,kas tad ir svarīgāk ? Ierasties pie sistēmas verga,vai tomēr būt kopā ar tautu !?
  Kaut gan zinot R Paula kādreizējās rebes ,piemēram ,kaut kopā ar Dunkeru,un nepatīkamo uzmetienu sakarā ar Lugu “Grafs Monte Kristo”,tad šis gājiens nemaz nav pārsteigums.

  3
  19
 7. Nezinu kā jums, bet man liekas, ka Gulbenē sen vajag normālas telpas koncertiem u.c. pasākumiem. Piedodiet, bet pašreizējā kultūras centra zāle, lai arī izremontēta, nav diezko piemērota. Neviens normāls mākslinieku kolektīvs šodien negribēs uzstāties, ja nav normālas telpas kur pārģērbties. Arī skatītajiem redzamība nav tā labākā. Varbūt ir iespējams paplašināt esošo zāli, veicot piebūvi uz pagalma pusi? Varbūt savu koncertzāli varam izbūvēt Baltajā pilī, dodot iespēju tai atdzimt?

  14
  5
 8. PAĒDUŠĀM pelēm milti rūgti.Nu ko var cepties,būs cits koncerts,un ne sliktāks,Tiešām jāsūta karā tos mūžam neapmierinātos

  4
  3
 9. Šeit jau atkal kultūras namā nekas prātīgs nenotiek.Kā var ienākt doma direktorei cilvēkus novirzīt uz Alūksni un Madonu.Par ko tev Gulbenē algu maksā?

  15
  1
 10. Baltā pils jau krietnu laiku ir privātīpašums. Jāatzīst, ka viens no lielākajiem graustiem pilsētā. Būtu labi, ja īpašnieks iekonservētu ēku (līdzīgi kā Rankas muižā) un tā negrūtu tālāk.
  Par kādu koncertzāli, Ilzīt, Tu runā….. Absurds.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.