Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Koordinētas darbības Ukrainas atbalstam

Publicitātes foto.

Mēs, Ukrainas atbalsta grupa, esam pateicīgi visiem mūsu līdzcilvēkiem Latvijā, kuri nesavtīgi atbalsta un atbalstīs Ukrainas tautu šajā karā ne tikai par viņu pašu nākotni, bet arī par mūsu. Mums kā sabiedrībai ir izdevies mobilizēties un sniegt savu artavu cīņā pret agresorvalsti. Taču mēs nedrīkstam apstāties, tādēļ daudzviet šodien, 2.martā, Latvijas pilsētās iedzīvotāji izies Ukrainas atbalsta mītiņos, tostarp paužot protestu pret Krievijas uzsākto asiņaino karu.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, mēs esam šī kara vistiešākie aculiecinieki un redzam, kā katru dienu izdziest nevainīgu cilvēku dzīvības. Karā, kuru ir uzsākusi Krievija ar klajiem meliem, nepamatotām un izdomātām pretenzijām pret suverēnu valsti. 

Mēs, Ukrainas atbalsta grupa, pateicamies visiem Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmumiem par jau izrādīto labestību un dāsnumu, taču vienlaikus atgādinām, ka atbalsts ir jāveic koordinēti. To Latvijā pašreiz nodrošina vairākas platformas: www.ziedot.lvwww.ukraine-latvia.comwww.gribupalidzetbegliem.lv; “Viegli palīdzēt” un virkne citu. Šīs un citas organizācijas koordinēti viena ar otru vai sadarbības organizācijām ES vai Ukrainā nodrošinās efektīvu atbalsta sniegšanu.  

Turklāt pēdējo divu dienu laikā arvien vairāk sociālajos medijos parādās viltus profili, kuri it kā vāc dažāda rakstura palīdzību Ukrainai, bet patiesībā tās ir krāpniecības shēmas. Tādēļ labāk sadarboties ar Latvijā zināmām organizācijām.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiekamies šovakar Latvijas reģionos un arī galvaspilsētā (visas dienas garumā) iepretim kara izraisītās valsts vēstniecībai!

Ukrainas atbalsta grupa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.