Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Kur pazuduši āra trenažieri pie Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas?

Aktivitātes Gulbenes sporta skolas priekšā. Ir pazuduši vairāki elementi – dzīvžogs, gājēju celiņa segums līdz sporta skolai, āra trenažieri. 5.maijā arī tika zāģēti Skolas ielas malā iepretim sporta skolai augoša koka zari. Foto: Diāna Odumiņa.

Pie Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas ir demontēti 2018.gadā uzstādītie āra trenažieri jeb vingrošanas rīki. To iegādei un uzstādīšanai savā laikā finansējumu piešķīra Latvijas Olimpiskās komiteja. “Kur tie pazuduši?” vaicā gulbenieši.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietniece Guna Švika “Dzirkstelei” saka – rīki ir atradušies neiederīgā vietā, tikuši maz izmantoti. Tos pārcels uz citurieni. Viņa šīs aktivitātes saistīja ar blakus esošā sporta centra mazā stadiona rekonstrukciju. Visticamāk, rīki iegūs jaunu atrašanās vietu pēc stadiona rekonstrukcijas pabeigšanas.

“Dzirkstele” novēroja, ka 5.maijā pie sporta skolas arboristi zāģēja liela koka zarus. G.Švika šajā sakarā skaidroja, ka nekas nenotiek bez pašvaldības Vides aizsardzības jautājumu komisijas akcepta. Jau rakstījām, ka pie sporta skolas pazudis arī dzīvžogs, kas atradās gājēju celiņa abās pusēs. Tāpat ir demontēts vecais gājēju celiņš. Kā tiks veidots sporta skolas āra dizains, to rādīs laiks.

“Dzirkstele” jau rakstīja šeit

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. mūs apmainīs pret vojbola tiesneša paaugstinājumu Rugājos

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.