Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbeniete jautā, vai nevar noņemt kāpnītes

Kāda “Dzirksteles” lasītāja stāsta, ka Gulbenē Līkās ielas galā uz taciņas, kas iziet uz Krasta ielu, tiltiņam vienā galā ir kāpnītes, bet otrā nav. Viņa vēlas noskaidrot, vai nevarētu arī otrā galā noņemt kāpnītes, jo ar velosipēdu vai bērnu ratiņiem pa kāpnītēm nevar uzbraukt. Tāpat viņa vēlas uzzināt, vai strūklaka Gulbīšu parkā uz nakti tiek speciāli izslēgta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada pašvaldības digitālā mārketinga un komunikācijas speciāliste Lana Upīte skaidro: “Kāpnītes otrā galā noņemt nevar, jo otrā pusē ir stāvs kāpums, kas ziemas laikā radītu bīstamu pārvietošanos. Gulbīšu parka strūklaka pa nakti tiek izslēgta, un, ja viss ir kārtībā, tad līdz pulksten 7.00 tai ir jāieslēdzas.”

– Pārsla Konrāde

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (12)

 1. var sataisīt,tādu caurteku,kā uz Madonas ceļa pāri lika var nolikt ,tad kad zeme būs piebērta vecās flīzes nolikt un būs augstāk par kāpnēm līmenis ,ors variants csacelt tā lai tilts būtu vienāda līmenī ar otru malu ,un no betona panelis ,nevis kā tagad koka,kuri jau dadzi deļī jau iepuvusi.

  4
  3
 2. Nevar,nevar,nevar,neko nevaram…..viss,ko Gulbenē var dzirdēt.Nez kāpēc citas pilsētās var gan skaisti,gan izmntojamu visu sataisīt!Nu aizbrauciet piredzes apmaiņā kaut vai uz Alūksni,Gulbenes nevarīši,vai varbūt negribīši!Aizbrauciet mazliet tālāk uz SMILTENI.Kalniņi un lejiņas,bet kā sakopts!

  20
  5
 3. Varam algas palielināt, varam braukt ar autiņiem, varam runāt pa telefoniem, varam sēdēt siltos kabinetos, varam tusēt internetā….kāpēc būtu jāstrādā ?

  22
  1
 4. Ieteikums deputātiem, vienu reizi mēnesī ar kājiņām izejiet pilsētu, katru mēnesi pa citu rajonu. Satiksiet cilvēkus, parunāsiet, redzēsiet, kas un kā notiek. Ar to, ka tiek īstenoti projekti ir par maz, pēc tam to visu vajag uzturēt kārtībā, nevis aizbildināties, ka nav tā un nav šitā…

  22
  1
 5. Kāda jēga ka uzklausīs? Ej uz domi, stāsti savas problēmas, visu pieraksta, bet rezultāts ir apaļa 0.
  Solīt sola, bet nedeva!

  18
  1
 6. Nu nevajag jau nonākt līdz absurdam! Ja vajag, tad savus ratus un veļikus trīs reiz dienā stiepjat uz 5.stāvu, bet te pèkšņi trīs pakāpieni traucē.

  11
  6
 7. Tāda dīvaina prakse – risināt jautājumus caur avīzi….. Gan vieniem, gan otriem šķiet ļoti aizraujoši – aizsvilties par jebko….Tikai rezultāts interesants vien pašiem.

  9
  1
 8. Kājai…un ja citādi nevar ? Ar laikraksta starpniecību ir daudz kas izdarīts.

  2
  3
 9. Nemaz jau lielu darbu tur nevajadzētu,lai izveidotu blakus tiem trīs pakāpieniem iespēju nobraukt vai uzbraukt.Kā mans vīrs saka,pat dienai tur nav darba vienam vecim.Bet nav jau tās gribēšanas kaut mazliet pakustēt un kaut ko darīt savas pilsētas un savu iedzīvotāju labā.Vieglāk saņemt algu un ne pirkstiņu nekustināt!Gulbenē necieņa pret iedzīvotāju ierosinājumiem un vajadzībām ir augstā līmenī.

  5
  3
 10. Tiltiņš ur kritiskā stāvoklī,nedrošs,jo margas ir tikai vienā pusē! Grāvis dziļš.
  Zināšanai – līdz pat Krasta ielai tā taciņa oficiāli ir iela. Te varētu sakopt un sataisīt ļoti glīti. Un regulāri nopļaut zāli. Tikai gribēšanas nav,jo neviens no domes blakus nedzīvo!
  Kamēr te dzīvoja labiekārtošanas iestādes vadītāja,tikmēr viss tika regulāri kopts un uzturēts kārtībā!
  Tā lūk notiek Gulbenē!

  5
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.