Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

LASĪTĀJS JAUTĀ: Kad būs soliņi un atkritumu urnas pieturās Gulbenes-Smiltenes ceļa atjaunotajā posmā?

“Dzirkstele” piektdien novēroja, ka Svelberģa pieturā pie pašas pilsētas jau ir soliņš un tiek uzlikta atkritumu urna. Foto: Ginta Alberte.

“Gribu uzzināt par atjaunoto Gulbenes-Smiltenes ceļa posmu. Vai visās pieturās būs soliņi? Cilvēkiem tomēr jāgaida autobuss citreiz 20 un vairāk minūtes,” jautā kāda “Dzirksteles” lasītāja.

Atbild VSIA “Latvijas valsts ceļi” pārstāve Anna Kononova: “Visās pieturās būs soliņi un atkritumu urnas, tos uzstādīs pašās darbu beigās.” Viņa piebilst, ka darbus Gulbenes-Smiltenes ceļa posmā būvnieks paredzējis pabeigt šonedēļ.”

  • Ginta Alberte
Foto: Ginta Alberte.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Un kad būs kaut viena būdiņa pieturās uz Gulbene– Lejasciems – Robežkalns ? Jāstāv pilnīgi klajā laukā. Šogad pat pie soliņiem nevar tikt ,jo nevienu pašu reizi nav pļauta ceļamala. Tāda satiksme uz ši ceļa, bet dzīvojam kā sūnu ciemā. Protams, laucinieki jau nav cilvēki. Mūsu pieturā pat ir pieci bērni vien. Un vienmēr ir arī lielie cilvēki. Tagad tak ar autobusu brauc ļoti daudz cilvēku. Vakaros ir jāstāv kājās. Bet Rīgas kungiem to nesaprast. Tāda ir situācija.

  2. Kāpēc brīvības ielā netiek nekas darīts tālāk piemēram,turpināt likt bruģi uz ietvēm viss palicis tādā bardakā???

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.