Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Lasītājs jautā: Kāpēc Gulbenē mēnesi jāgaida rindā uz podologa pakalpojumu?

Foto: “Pixabay.com”.

Gulbeniete Gaida Limmane ir neizpratnē, kāpēc SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” tik ilgi ir jāgaida rindā uz sertificēta pēdu aprūpes speciālista jeb podologa pakalpojuma saņemšanu. Viņai nākoties gaidīt pat mēnesi. G.Limmane uzskata, ka slimnīcai mazāk būtu jāaizraujas ar teritorijas apkārtnes labiekārtošanu, bet jānodrošina pacientiem medicīnisko pakalpojumu lielāka pieejamība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” valdes locekle Marika Jermaševiča “Dzirkstelei” stāsta, ka vasaras laika pieprasījums pēc podologa pakalpojumiem sevišķi palielinās un klientu ir daudz. Lai veicinātu ātrāku apkalpošanu, piesaistīts vēl otrs podologs un padomā ir arī trešais, kurš vēl apgūst šo specialitāti. Podoloģiskais slimnīcu apvienības pakalpojums Gulbenē pieejams divas dienas nedēļā, tomēr rinda vienalga veidojas.

Tajā pašā laikā M.Jermaševiča uzsver – labiekārtošanas darbi ap slimnīcu Gulbenē ir vajadzīgi. Turklāt šī joma un medicīnisko pakalpojumu organizēšana esot savstarpēji nesaistītas.

M.Jermaševiča piebilst, ka tagad ir pieejams arī bērnu alergologa pakalpojums. Neiroloģijas pacienti tagad var saņemt lielāku pakalpojumu klāstu. Ir iecere vairāk attīstīt kardioloģijas jomu, piesaistot sadarbībai dakteri Andri Skridi. “Tā ir mūsu iekšēja vēlme,” uzsver M.Jermaševiča. Gulbenē mikroķirurģijas plānveida operācijas veic ārste Nonna Tomiševa. Viņa veic arī plastiskās operācijas, kuras esot pieprasītas. Tomēr lielākoties ķirurģiskās plānveida operācijas notiekot Balvos galvenokārt drošības apsvērumu dēļ, jo tur ir reanimācijas iespējas. Par šādu manipulāciju nepieciešamību var vienoties ar ķirurgu pieņemšanas dienās Gulbenē. “Tur gan rindas uz operācijām nav,” stāsta M.Jermaševiča. Viņa arī uzsver, ka slimnīcu apvienībai ir laba sadarbība ar ģimenes ārstiem, kuri regulāri saņem informāciju par visiem jaunumiem. Līdz ar to ģimenes ārsti var ieteikt un virzīt pacientus vajadzīgā pakalpojuma saņemšanai. Vēl M.Jermaševiča piebilst, ka Gulbenē slimnīcu apvienība piedāvā un nodrošina pacientu dzīvesvietā mājas medicīnisko aprūpi. Tas ir saistīts ar injekcijām, sistēmu izmantošanu.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

  1. Protams, šļupstošo depūtātiņu Skridi mums ļoti vajag! 🙂

    3
    6
  2. Vai mājas medicīnisko aprūpi/injekcijas,sistēmu/iespējams saņemt arī laukos dzīvojošiem pacientiem ,kā uz pakalpojuma saņemšanu pieteikties.

  3. No šī mēs varam secināt, ka Gaidas kundzei ir nopietnas problēmas ar kāju pēdām. Varbūt sēnīte. Slikti, varbūt tāpēc cilvēks tik neapmierināts …

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.