Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Lasītājs jautā: Putekļi Gulbenes novada maršruta autobusos – tas ir normāli?

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Kā jautru, bet skumju notikumu gulbenietis Igors Pavārnieks 24.maijā sociālajos tīklos ar video palīdzību ir raksturojis braucienu satiksmes autobusā no Lizuma uz Gulbeni caur Lejasciemu. Ierakstā redzams, ka autobuss trīc un grab.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

““Gulbenes autobuss” rullē. O, kādi putekļi!” fonā dzirdama paša I.Pavārnieka balss. Redzami arī putekļi autobusa salonā. “Dzirkstelei” viņš pēc tam pastāstīja gan par piedzīvoto, gan par to, kā meklējis saziņu ar SIA “Gulbenes autobuss” valdes locekli Gundaru Kristapsonu. Pēc I.Pavārnieka domām, pasažieriem nav jāsamierinās ar putekļiem autobusos, ir jāuzsāk dialogs, lai uzņēmums šo situāciju risinātu.

G.Kristapsons “Dzirkstelei” šajā sakarā skaidro, ka, braucot pa grants seguma ceļiem sausos laika apstākļos, šajā gadalaikā “kaut cik putekļi būs” jūtami. Mierinājumam viņš uzsver – katrs reisā braucošs autobuss vismaz reizi dienā tiek tīrīts un mazgāts. G.Kristapsons arī skaidro, kāpēc uzņēmums nesteidzas atjaunināt savu autobusu parku. Izrādās, līgums pasažieru pārvadājumiem ir uz īsu termiņu – gadu. “Līdz ar to jautājums par pilnīgi jauniem un moderniem autobusiem pilnīgi atkrīt. Nepirks jaunus autobusus, ja pēc tam nezinās, kur tos likt, ja, teiksim, neuzvar konkursā un nedabū šo līgumu tālāk,” saka G.Kristapsons.

Viņš arī uzsver, ka šogad pārvadājumos ir ievērojami palielinājušās izmaksas. Tajā pašā laikā G.Kristapsons saprot, ka degvielas cenas kāpuma laikā cilvēkiem ir izdevīgāk braukt ar sabiedrisko transportu, nevis ar personisko auto. SIA “Gulbenes autobuss” ļoti rēķinoties ar pasažieriem, kuri strādā Lizuma SIA “Avoti SWF” un kuriem sabiedriskais transports ir vajadzīgs. Vienmēr reisos šim pasažieru lokam tiekot norīkoti lielie autobusi. Vēl vairāk izrādīt pretimnākšanu šajā situācijā SIA “Gulbenes autobuss” nevarot. Tajā pašā laikā G.Kristapsons vienmēr esot par to, lai ar klientiem tiktu uzturēta savstarpēja komunikācija. Jautājumu, sūdzību vai ierosinājumu nolūkā viņš aicina rakstīt uz e-pastu “gulbenes.autobuss@gulbene.lv”.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (19)

 1. Varbūt tas klauns var pieprasīt, lai Avotos skaidas neput?

  12
  2
 2. Oooo, līgums beigsies! Tas gan ir vareni! Tolmets jau laicīgi var rezervēt pāris vagonus! Valdes loceklim ar var rezervēt gultas vietu jaungulbenes spa centrā!

  3
  4
 3. Cilvēki, atjēdzieties! Nu jūs uztrauc putekļi. Kas nākamais ienāks prātā? Gaiss ož ne pēc gaisa, garāmgājējs ne tā paskatījās?
  Gulbenes sauklim jābūt – Mosties, Gulbene!

  10
  2
 4. Ne jau visi ir ar tik zemiem standartiem, kā nevakcinētie gulbenes pajoļi, kuri varētu braukt arī miskastes mašīnas aizmugurē un dzert no peļķes…
  Kāpēc ecolainā nav putekļi salonā?

  4
  8
 5. tādēļ, ka Ecolines autobusi brauc pa asfalta seguma ceļiem.

  13
  2
 6. ja šis puisietis ir tas pats, kurš kādreiz strādāja GK, tad par piekasīšanos sīkumiem, nemaz nebrīnos…

  6
  1
 7. Melo,sakot,ka vienmēr tiek sūtīts lielais autobuss!par 27-vietīgo kad zvanīju un jautāju ar sarkasmu,vai vēl mazāku atsūtīt nevar?,atbildēja:kādi ir,tādus sūtam!
  Un par to,ka tiek uzturēta savstarpēja komunikācija, arī tiek melots!

  6
  5
 8. Putekļi braucot pa lauku ceļiem ir normāla parādība, bet “Gulbenes autobuss” busos tīrība tiešām stipri pieklibo. Reti gadās braukt tīrā autobusā. Ne tikai grīda, arī sēdekļi ir pabriesmīgi.

  7
  1
 9. Busteri esot pietiekoši. Ej un iespraud sev kārtējo!
  Un diez vai tev ilgi vajadzēs autobusus, drīzàk piesakies rindā uz katafalku.

  1
  5
 10. Nu ,tie kas brauca 8 jūnijā,pirms iekāpšanas autobusā varēja 40 minūtes mazgāt putekļus.Gulbenes Autobusā pret pasažieriem ir šausmīga attieksme.

  5
  1
 11. Ja nepatīk Gulbenes Autobuss var taču braukt ar savu transportu– ,kurs ne grab- ne putekļu nav. AVOTU DARBINIEKI IR VIS kasīgākā tauta.

  11
  4
 12. Ja pret Avotu darbiniekiem prasības tūlīt būs kā Eiropā, drīz visi staigāsim zaļi, tad algai arī vajadzētu būt adekvātai tam darbam, ko darām un tām cenām, kas palielinās. Kāpēc strādnieki brauc ar autobusu? Tāpēc, ka tas ir “gandrīz par velti”, turpretī tie, kas brauc ar savu transportu, degvielu pērk no savas algas. Tas ir taisnīgi? Nē. Savu viedokli jebkuram ir tiesības izteikt, Igors vismaz neslēpjas, prot pastāvēt par sevi un par savām tiesībām atšķirībā no daudziem “aiz muguras dirsējiem”. Ja pret Avotu strādniekiem prasības ir ļoti augstas, banānu miza pie plēves iemesta, neērtu apģērbu nevelk utt.,utt., kvalitāte gada laikā ļoti kritusies pateicoties ukraiņiem, tad varbūt Avotu vadībai beidzot vajag novērtēt savus strādniekus un beigt izdabāt ukraiņiem. Secinājums viens-ukraiņi atbrauca, bardaku Avotos sataisīja, aizbrauca,bet problēmas jau neatrisināja. Un vēl, ja nav saprašanas, tad nerakstiet debīlus komentārus.

  7
  8
 13. Labdien.Strādāju Avotos un braucu ar šo pašu autobusu.Ceļš ir briesmīgs un putekļi nemaz tik bieži nav,un grab arī.Kolēģi jautājums Jums-vai tad braucot ar citu transporta līdzekli viss ir ideāli?Saprotu visi esam stresaini,jo darba apstākļi nav no vieglajiem,bet vai tādēļ tās visas sliktās emocijas ir jāizgāž autobusā?Es nepiekrītu domai -ja tu strādā Avotos,tad tev ir 3.klases ,ne tā orientācija.Katram savs ceļš ejams-mēs neviens nezinam ,kas mūs sagaida rītdien.Varbūt arī Tu ,kas visus Avotu strādniekus novērtē vienādi un noliec vienādā uzvedības līmenī ar tiem dažiem kam ar uzvedību nevisai-to vidū būsi arī Tu?Jā ,mēs esam prasīgi,jo no mums arī prasa.Cienīsim cits citu.

  10
  1
 14. Pavārnieks atkal izcēlās, Pavārniek ej domē stradāt 😀

  5
  2
 15. Teikšu tā – ir teiciens – visur ir labi, kur mūsu nav.
  Visi tie komentētāji, kas ar putām uz lūpām visu kritizē, nopeļ un nomelno ir kaut vienu darbu paveikuši novada labā? Kaut vienu? Ja tik labi zini kā visu sakārtot, tad lūdzu saņem dūšu un ej strādāt pašvaldībā! Sakārto visu, izdari pareizi un ātri! Iedzīvotāji būs pateicīgi un laimīgi, – visi! Un neatrunājies-ej un dari!!!!

  10
  7
 16. Ko tu tur murgo? Kas tev nav skaidrs, ka gulbenes autobuss sniedz nekvalitatīvu pakalpojumu, laikā, kad degviela maksā EUR 2,10? Analoģiski, ja tev sūdīgi salabos zobus, tad tu teiksi, ka jāiet pašam jālabo zobi? Vai tu maksimā nopirksi sapuvušu gaļu, nu neko, tā jau gadās, labāk bij pašam cūku audzēt. Pasakainis idiots! Kāpēc citi pārvadatāji un pašvaldības var nodrošināt civilētu sabtransa satiksmi, bet šitajā gatermiestā nē? Kur paliek tās subsīdijas?

  7
  4
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.