Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

LASĪTĀJS JAUTĀ: Vai Gulbenē sakārtos pieguļošo teritoriju un kāpnes pie Rīgas ielas “Maximas”?

Foto: Gints Āboliņš.

“Vai drīkst likt mašīnu pretī kāpnītēm, piemēram, kur kāpj lejā uz “Maximas” stāvlaukumu Gulbenē, Rīgas ielā? Kā tad lai nokāpj vai uzkāpj, ja priekšā ir noliktas mašīnas? Un kādas tagad izskatās kāpnes autobusa pieturvietas tuvumā? Vai nevar sakārtot, pirms kāds nav kritis un lauzis kaulus?” “Dzirkstelei” vaicā kāda gulbeniete.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komentē Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš: “Rīgas ielas 41 (ēka, kurā atrodas “Maxima”) īpašnieks, arī pieguļošās teritorijas, kur autostāvvieta pret veikalu, ir juridiska persona. Par to, kā tiek organizēta satiksme, auto novietošana, atbildi šī juridiskā persona. Daļēji izdrupusī siena arī ir juridiskās personas īpašumā. Arī lejas puse no kāpnēm. Arī milzu bedre pie ieejas pret “Mēness aptiekas” uzrakstu ir viņu. Ja īpašnieks vēlēsies sakārtot savu kāpņu daļu, pašvaldība, protams, būs par to un piedalīsies.”

Gulbenē, Rīgas ielā 41, saimnieko SIA “S.Mednes SIA Santa”. Saskaņā ar “Lursoft” datiem uzņēmums ir dibināts 1992.gadā. Tas ir ģimenes uzņēmums, kura valdes priekšsēdētāja ir Skaidrīte Medne.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (7)

 1. Ja tur ir sazīmētas stāvvietas, tad tur drīkst stāvēt mašīnas. Pret autobusa pieturas trepēm nav stāvvietas – ej tur, ja ir kāda nepārvarama problēma.

  16
 2. Kā pilsētas mērs tā var atbildēt; ”ja īpašnieks vēlēsies”. Manuprāt pilsētas dzīve jāredz pilsētas valdniekam. Tad jau, lai viss jūk un brūk, Āboliņš tik gaidīs pilsētas juridiskās personas, kad tās nāks un kaut ko vēlēsies pilsētā sakārtot. Un ja juridiskā persona Gulbenē nedzīvo?

  17
 3. Kāds viņš mērs? Labākajā gadījumā sādžas pārvaldnieks.

  17
 4. Atceros, Stepanovs un Krauklis mēdza staigāt pa Gulbeni un skatīties, kas jāuzlabo. Negaidīja, ka paši sarosīsies, bet izsauca un norādīja. Tādi ir īsti saimnieki. Bet te- ar tādu attieksmi paliksim sūnu ciems, par kuru iebraucēji pasmejas. Ja nav saimnieka domāšanas, tad jāmeklē cits atbilstošāks darbs. Vai arī jāmainās par labu pilsētai. Arī deputāti varēja aktīvāk šo kungu uzrunāt.

  30
  4
 5. Pilsēta arī kopumā izskatās vienkārši šausmīgi. Paskatieties kādas ir ielas, pat centrālās. Simtlatnieki slotas vicina itkā vāc smiltis, bet viss tāpat paliek netīrs.
  Nav mums pilsētai saimnieka un jaunizceptais labiekārtotājs arī ir tukša vieta.

  18
 6. Vajadzētu tūristiem vairāk bildes un komentārus par mūsu pilsētu ielikt sociālajos, tad vispār neviens negribēs uz graustu doties. Visi jau ieliek tikai skaistās bildes, tad jau nav jālabo nekas, nofočēs skaisto un visi priecāsies ka viss ir ok. Pirms slēdz līgumus vajadzētu arī par nākotni padomāt, lai paši rūpējas par savu teritoriju un apkārtni nevis tikai naudu kasēt. Ja dome atkal kautko maksās arī nevienam nepatiks, kā nekā mūsu nodokļi tiks tērēti. Tātad īpašniekiem jāsaved savs īpašums kārtībā par saviem līdzekļiem.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.