Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“Latvijas Pasts” atbild, kāpēc Gulbenes novadā laikus netiek piegādāti preses izdevumi

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Vēršam uzmanību, ka konkrētajā teritorijā slimības prombūtnē patlaban ir trīs pastnieki, tāpēc pieņemti pagaidu darbinieki, kas vēl perfekti nepārzina adrešu sistēmas specifiku attiecīgajā apkalpes teritorijā, kur, tāpat kā visā Latvijā, nereti vērojamas problēmas gan ar pastkastītēm, gan adrešu korektu norādīšanu. Atsevišķos gadījumos pieļaujam, ka piegāde kavējas, tāpēc atvainojamies klientiem par sagādātajām neērtībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Standarta gadījumos piegāde lauku teritorijās tiek nodrošināta dienas laikā, bet Gulbenē – līdz pulksten 14.00 atbilstoši līgumam, kas noslēgts starp izdevēju un “Latvijas Pastu”. Taču esam novērojuši, ka klienti, kas pieraduši pie viena saņemšanas laika, ar neizpratni uztver situācijas, kad izdevums tiek piegādāts citā laikā vai vēlāk nekā iepriekš. Tomēr jāņem vērā, ka līguma piegādes termiņa ietvaros iespējamas nobīdes laikā, kādā laikrakstu saņem konkrēti adresāti, jo kāds adresāts ir piegādes maršruta sākumā, cits – vidū un beigās, bet to, tieši kādā veidā tie sarindojas, nosaka iekšējie procesi katrā pasta nodaļā vai piegādes punktā, kur var tikt mainīti saskaņā ar šo struktūrvienību darbinieku redzējumu efektīvākai kopējās piegādes nodrošināšanai.

Pašlaik Gulbenes novadā saskaramies arī ar piegāžu apgrūtinājumiem netīrīto, slideno vai piesnigušo ceļu dēļ. Protams, iespēju robežās nodrošinām piegādi arī sliktos laikapstākļos, bet nevaram to diemžēl garantēt visās adresēs norādītā laika limitā, arī tāpēc piegādes var kavēties.

Tāpat kā līdz šim, preses izdevumu abonenti visos neskaidrajos jautājumos par preses izdevumu piegādēm sev ērtākajā veidā aicināti sazināties ar “Latvijas Pasta” Klientu centru, kura speciālisti palīdzēs operatīvi atrisināt  attiecīgo jautājumu: pa tālruni 27008001 vai 67008001, rakstot e-pastā “info@pasts.lv”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– Gunita Tomsone, VAS “Latvijas Pasts” Vidzemes reģiona vadītāja

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

 1. Nu pedeja laika nakotnes iela pastniece tik vēlā pecpusdienā nesa. Ap četriem, pieciem

 2. Rejiet vien to pastu.Būs kā laukos.nav un viss.Ja gribi ko aizsūtīt vai saņemt,brauc uz pilsētu.Ka tik nesanāk pa taisno ar vēstuli braukt pie adresāta! Lai panēsā to pasta somu,tad redzēs kāda ir maizes garoza šim darbam !

  5
  4
 3. Es vispar brīnos kā tas pastnieku mašīnas viena gabalā turas uz šitiem lauku ceļiem.

  1
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.