Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Necienīga uzvedība autobusā uz Galgausku

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

19.maijā no darba Gulbenē braucu uz mājām Galgauskā. Satiksmes autobusa iekāpu pulksten 17.15. Gulbenē šajā autobusā iekāpa arī divi iereibuši pasažieri – vīrietis un sieviete. Viņu ceļš veda uz Tirzas pagastu. Visu ceļu pārītis skaļi skaidroja savas savstarpējās attiecības, kā arī sazvanījās ar draugiem un necenzētiem vārdiem solīja izrēķināties ar tiem, kuri nosūdzējuši, ka šie ir piedzērušies. Briesmas! Uzrunāju autobusa vadītāju, aicinot ieviest kārtību salonā. Viņa atbilde bija, ka neko nevar teikt, jo citādi pēc tam vainos šoferi. Tomēr man nav saprotami, kāpēc mums, nodokļu maksātājiem, tas viss ir jāpacieš? Ja tajā brīdī autobusā būtu braukuši arī bērni, es celtu brēku – izsauktu pašvaldības policiju!

– Valdas Vanagas sacīto pierakstījusi Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (12)

 1. Nesen bija raksts, kad autobusa šoferi diskriminē Tirzā dzīvojošos, īpašos, cilvēkus. Te arī ir iemesls tam. Bet noknābā jau šoferus. Traka profesija viņiem.

  22
  1
 2. Tev otrajā klasē neiemācija ‘ka’ un ‘kad’ lietošanu?
  Kas ir ‘īpašie cilvēki’? Ukraiņi?

  6
  12
 3. Vai Valda Vanaga atzīstas, ka traucējusi autobusa šoferi un pakļāvusi pasažierus nāves briesmām?
  Un kas tie par nezenzētiem vārdiem, par kuriem viņai nācies sarkt? Mūsdienās pat Rīgas domes vadītājs atļaujas publiski gobzemam palūgt atpisties no viņa. Arī citi deputāti no tribīnes ir sulīgi izteikušies. Tad kur ir robeža?
  Un kur ir tā cenzēto vārdu vebstera vārdnīca?

  6
  16
 4. Nav jāpacieš. Ir jāsauc PP, kas ar šiem alkāņiem tiks galā. Paši tolerējam šādu uzvedību un tad brīnāmies, kapēc viņiem šķiet, ka šādi uzvesties sabiedriskā vietā ir ok.

  24
  2
 5. Nu ko var piekasīties! Tak noteikti pazina tos cilvēkus,nu parunā. Ko var aiztikt šoferus. Viņiem jau tā katra darba diena kā pēdējā. Un mums pašiem nav saprašanas,kā būs ar autobusiem . Liekaties tak mierā. Mūžā dzērāju neesi redzējusi!!!

  9
  5
 6. Īpašie ir garīgi slimie no Tirzas aprūpes centra. Ja visur lien komentēt, tad to jau nu vajadzēja zināt.

  3
  1
 7. Nezināt nav noziegums. Un nezinot jautāt arī nav noziegums.
  Pārmest jautātājam gan ir tizli.

  2
  3
 8. Šoferim ir noteikumos atrunātas pilnas tiesības neuzņemt pasažierus alkohola reibumā.

 9. No kurienes jāizmet, ja autobusā nemaz nav uzņemts? Ja piedzerās un ālējās brauciena laikā, var saukt policiju.

  Visi dzērāju aizstāvji kāpēc paši nepiesakās aizvemtos salonus, piečurātos sēdekļus tīrīt (šofera un apkopēja vietā)? Atkritumus vākt? Blakus sēdināt, smakas ostīt un “inteliģentajā”, agresīvajā leksikā klausīties?

  1
  1
 10. Nu tu esi pasaku vecītis! Kādu policiju? Kurš būs gatavs stundu sēdēt autobusā gaidot policajus un kavēt darbu vai vèl kaut ko citu?
  Te nav Rīga .

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.