Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Nepatīkama problēma Skolas ielā Gulbenē

Smieties vai raudāt? Absurda situācija jau kādu laiku ir novērota pie kādas daudzdzīvokļu mājas Skolas ielas kvartālā Gulbenē. Tur regulāri uzrodas fekāliju čupas. Mājas ļaudis saka – vainīgs ir cilvēks, nevis dzīvnieks. Savas darīšanas viņš kārto mūžzaļo košumkrūmu aizsegā. Foto: Diāna Odumiņa.

“Palīgā!” sauc Skolas ielas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji Gulbenē. Tuvu ieejai kādā kāpņu telpā kāda persona vai vairākas regulāri kārto dabiskās “lielās darīšanas”. Tas notiek tieši zem pirmā stāva dzīvokļu logiem mūžzaļo košumkrūmu piesegā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstelei” par šo situāciju sūdzējās divas minētās mājas iedzīvotājas. Viņas apgalvo – vainīgi nav dzīvnieki, bet cilvēki. Mājas iedzīvotāji nezina, kurš var palīdzēt šajā situācijā. Varbūt jāuzliek videonovērošanas kameras? Otrs priekšlikums – nozāģēt mūžzaļo krūmu dobi, lai tādā veidā likvidētu nelegālās tualetes aizsegu.

“Dzirkstelei” neizdevās šajā sakarā uzzināt pašvaldības policijas priekšnieka Mārtiņa Didrihsona-Linarda viedokli, jo viņš ir atvaļinājumā.

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis laikrakstam saka – ir jāsaprot, vai vainīgs ir kāds mājas iedzīvotājs un kāpēc viņš to dara, vai varbūt vainīgs ir kāds bezpajumtnieks. Tādā gadījumā šīs situācijas risināšanai jāpiesaista novada sociālais dienests. A.Caunītis uzsver, ka iedzīvotāju spēkos ir pašiem bez pašvaldības iesaistīšanās noskaidrot kaut ko konkrētāk par šo situāciju. Viņš norādīja, ka, protams, pietiks ar kāda videoreģistratora fiksēto informāciju.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (14)

 1. Sadzenien noasinātus metāla mietiņus zem krūmiem. Kad vienreiz uzkāps, tad vairāk nelīdīs.

 2. Vel trakāk reizēm ir kādas daudzdzīvokļu mājas vienā kāpņu telpā, kur savas dabiskās vajadzības mēdz nokārtot neidentificēts cilvēks.

 3. Vēlējos nekonkretizēt, tomēr laikam vajag? Minētā māja atrodas Lazdu ielā.

 4. Tapatam nesapratu vai tiek reklameta publiska tualete ar koordinatam Lazdu iela…

 5. Interesanti dažam sanāk….. Ja ‘”obosralsja” mājas iedzīvotājs, tad jāsaprot, kāpēc viņš to dara….. Ja bezpajumtnieks, tad iesaistām sociālo dienestu…….. Un ko tad darīs soc.dienests? Izsniegs individuālo tualeti, liks iet uz mežu, parku, kratīs ar pirkstu, lai vairāk tā nedara?! Un ko darīsim, ja tas izrādīsies, piemēram, domes darbinieks, kurš nepaspēja līdz mājām…. Ieturēsim, neiesaistot sociālo dienestu, 20% no algas? 🙂 Cik zināms, atbildība par sīko huligānisms nav atcelta un pilnīgi vienalga, kurš liek “mīnas”….

 6. Mietiņi neiet krastā. Licējs var tikt pie sodāmības, atkarībā no miesas bojājumu smaguma. Sabiedriska, publiska vieta. Bērns skrien pakaļ aizripojušai bumbai un uzduras uz Tava noasinātā metāla mietiņa….. Mazliet padomā, pirms raksti muļķības!

  4
  2
 7. Šmuce zem loga- draugi,tas galīgi nav labi. Bet vēl sliktāk būtu,ja tas notiktu kāpņu telpā. Un vēl pavisam nav labi,kad kāpņu telpa pārvēršas par kaķu tualeti. Kad katru dienu pie durvīm ir peļķe… Ir cilvēki,kas nepieskata savus mājdzīvniekus. Un pat nedomā to darīt. Vai jums kādam ir tāda kāpņu telpa? Atsaucieties. Ko darīt ar tādiem dzīvnieku īpašniekiem?

 8. Ja vienreiz lielā šmuce kāpņu telpas patrepē, var norakstīt uz negadījumu. Ja ik pa laikam, tas vedina domāt par bezpajumtnieku?

 9. Ja to dara regulāri, tad tur vairs neko, manuprāt.
  Visefektīvākais risinājums nozāģēt mūžzaļo krūmu dobi.

  2
  1
 10. Kur problēma uzlikt mini kameru?
  Un tālāk pēc scenārija.🧑‍🦯

 11. Tālāk sāksies Santa barbara vai Bezgalīgais stāsts🤭

 12. Vel trakāk, ka paši iedzīvotāji savā mājā kāpņu telpā nokārtojas, vai viņu ciemiņi. Tā arī mēdz būt, augstākais līmenis.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.