Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Paldies par palīdzību cīņā ar plūdiem!

Pagājušajā nedēļā Gulbenē daudzviet pēc ilgstošām lietavām bija plūdi. Foto: no “”Dzirksteles” arhīva

Mēs, Gulbenes iedzīvotāji Viestura ielā 14 un 16, gribam pateikt paldies novada deputātam Intaram Liepiņam par atsaucību un palīdzību sakarā ar 14.jūnija lietavu izraisītajiem plūdiem. Taujājām pēc palīdzības uzņēmumā “Gulbenes Energo Seviss”. Tur mums palīdzēt nesolīja. Piezvanījām I.Liepiņam un viņš 17.jūnijā atbrauca palīgā pats gumijas zābakos un atveda arī tehniski aprīkojumu, lai varētu sūknēt lieko ūdeni. Pie mums uz vietas viņš nostrādāja apmēram pusi dienas. Viestura iela pludoja. Izrādījās, ka viena notekūdeņu aka bija pilna ar smilti un tāpēc ūdens neuzsūcās un netecēja projām. I.Liepiņš mums palīdzēja. Viņš mums ir cilvēks ar lielo burtu.

– Raisa Bobova, Anita Sirmā, Anita Semjonova no Viestura ielas

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (10)

 1. Kuras? Vai tad Liepiņš kandidē uz Saeimu? Neesmu dzirdējusi.

  9
  7
 2. Nesaprotu, kāpēc ir jānorej cilvēks, kurš nāk palīgā citiem. Latvietim otrs latvietis labākais ēdiens. Ir svētku laiks, svinēsim, priecāsimies un palīdzēsim viens otram. Jaukus svētkus !

  26
  1
 3. Diezgan loģiski – norej tie, kuri nepalīdzēja.

  20
  2
 4. I.Liepiņš ir tiešām sirsnīgs,parasts tautas cilvēks.Pat nesalīdzināsi ar visiem Caunīšiem un pārējiem aukstā plaukta deputātiem

  5
  4
 5. Žēl tikai, ka tomēr uzpērkams. To varēja redzēt pēc vēlēšanu rezultātiem, veidojot jauno domi.

  6
  2
 6. Domē blondīņu vietā amatos stājušás rudās un pelèkàs žurkas, viltīgas un glumas, kompetences nekādas, blondás vismaz vizuāli bija ok, šīm ne skata ne prātā.

  7
  2
 7. Dome tagad ir viena liela bēdu ieleja. Lielākā daļa savēlētie gluputauti un zoputates, ir lielas nulles praktiski visās pašvaldības nozaru jomās un kopā ar izpildvaras pamuļķitēm nolaidīs visu līdz kliņķim.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.