Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Paldies par viesmīlību, sirsnību un laipnību “Jaungulbenes Alejās”!

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

5.oktobrī mēs, četri cilvēki devāmies uz sociālās aprūpes centru “Jaungulbenes Alejas”, jo tur no šī gada 1.septembra dzīvo mana draudzene, lizumniete Meta Zaķe, kura kādreiz strādāja pagastā par sekretāri, kā arī spēlēja lauku kapelā. Mēs bijām kaimiņienes un draudzenes. Viņai 5.oktobrī palika 89 gadi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirms tam es sazvanīju “Jaungulbenes Alejas” un jautāju, vai drīkstam viņu apciemot dzimšanas dienā. Mums atļāva. Un tā mēs 5.oktobrī devāmies uz “Jaungulbenes Alejām”.

Mēs esam tik pārsteigti un patiesi priecīgi par laipnību, kāda tur valda! Mūs ļoti viesmīlīgi sagaidīja, aicināja uz zāli, pacienāja ar kafiju, tēju. Es biju sagatavojusi savu cienastu. Esam no sirds pateicīgi visam “Jaungulbenes Aleju” personālam un vadītājai Marikai Andževai par viesmīlību, sirsnību un laipnību! Mēs izjutām to, cik ļoti jauka atmosfēra valda “Jaungulbenes Alejās”, un tas nemaz neatgādina sociālās aprūpes centru. Ir sajūta, ka esi atnācis ciemos uz mājām pie kādiem jaukiem cilvēkiem. Vislielākā pateicība no mums visiem, kas šajā dienā aprūpes centrā apciemoja Metu Zaķi!

– Lizumnieti Zaigu Samsoni uzklausīja Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.