Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Par ģimenes vērtībām arī Gulbenes novadā

Rihards Kostigovs. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

“Ģimene ir dabiska sabiedrības pamatšūniņa, un tai ir tiesības uz sabiedrības un valsts aizsardzību – tā ir noteikts ANO Vispārējā cilvēktiesību deklarācijā, un arī Latvijai ģimene kā aizsargājama vērtība ir būtiska. Pārstāvot Latvijas konservatīvo sabiedrības daļu, kas atbalsta tradicionālu jeb dabisku ģimeni un to, ka tieši šobrīd ir svarīgi nostiprināt ģimenes jēdzienu Latvijas pamatlikumā – Satversmē, Latvijas Vīru biedrība iesniedza Satversmes grozījumu projektu ar galveno mērķi – nostiprināt dabiskas ģimenes jēdzienu Satversmē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šo tautas iniciatīvu Centrālā vēlēšanu komisija apstiprināja, un šobrīd vēl līdz 29.jūlijam visā Latvijā tiek vākti pilsoņu paraksti, lai ierosinātu referendumu un nostiprinātu vairākas ģimeni stiprinošas vērtības Satversmes 110.pantā – bērna tiesības augt ģimenē, kuras pamatu veido māte sieviete un tēvs vīrietis, valsts īpašu aizsardzību daudzbērnu ģimenēm, nepilnajām ģimenēm, bērniem, kas palikuši bez vecāku gādības, cietuši no varmācības, bērniem ar invaliditāti un vecākiem, kas par viņiem gādā.

Šo precizējumu kodols ir – ģimeni Latvijā var veidot vīrietis un sieviete caur laulību, asinsradniecību vai adopciju. Bērns un viņa bioloģiskais vecāks jebkurā gadījumā ir ģimene, kas balstās uz asinsradniecību. Adopcijas rezultātā bērns iegūst vienu vai divus vecākus, taču tie var būt tikai tēvs vīrietis un māte sieviete.

Bērni, kuri aug stabilā vērtību sistēmā, spēs celt, veidot un noturēt stipru Latviju. Iestājies par Latvijas nākotni un paraksties līdz 29.jūlijam! 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā parakstīties, lai ierosinātu referendumu par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē?

Elektroniski “www.latvija.lv/pv” (papildu informācija – 26559304) par pirmo iniciatīvu par ģimenes jēdziena nostiprināšanu. Vairāk skaidrojumu – “pargimeni.lv”.

Parakstīties var jebkurā pašvaldībā neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas. Pašvaldību speciālisti, pie kuriem var parakstīties par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē: “www.cvk.lv/apliecinātaji/46” (papildu informācija – 22110969). Gulbenē var parakstīties Ābeļu ielā 2 valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicinām ikvienu nobalsot par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmes 110.pantā!

– Gulbenietis Rihards Kostigovs, asociācijas “Ģimene” valdes priekšsēdētājs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (5)

 1. Kas jums tās par sūda ģimenēm, ka tās nepieciešams nostiprināt Satversmē?

  14
  4
 2. Cienījamā “Dzirkstele”! Kā tas ir iespējams, ka laikraksts publicē Šlesera putinistu propagandu?

  17
  7
 3. Ja tradicionāla ģimene ir Putina propoganda, tad tu esi galīgi galvu durvīs saspiedis!

  12
  5
 4. A šitam puisietim attēlā lezbes nemaz nepatīk, kā viņas tur ņemas ņam ņam? Labāk šlesera pirkstus ostīt, vai ne?

  4
  5
 5. Es nekā nevaru izprast šo visu partiju vai politisko pulciņu “kasīšanos” pie Satversmes, kas nav saprotams 110. pantā? Tas tāds populisms. Nu izlasiet 110.pantu tur viss ir skaidri pateikts.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.