Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Raiņa ielā Gulbenē šoziem ir daudz patīkamāk

Ilustratīvs foto: no “Dzirksteles” arhīva.

“VĒLOS PATEIKT PALDIES firmai, kura Gulbenes novada pašvaldības uzdevumā veic pilsētas ielu ikdienas uzturēšanas darbus ziemas periodā. Tie mazie akmentiņi Raiņa ielā ir ideāls risinājums! Kur mēs agrāk bijām, kāpēc nezinājām par šādu tehnoloģiju, bet lietojām to drausmīgo sāli? Agrāk ziemā, kad kaisīšanai izmantoja sāli, viss bija vienā ledū, pēc tam – šļura tāda, ka paiet nevari. Bet tagad, kad tiek slīdamība mazināta ar akmentiņiem, ir patiešām ideāli! Paldies!” piezvanot “Dzirkstelei” teica gulbeniete Ausma Ābeltiņa.

Gulbenes pilsētas ielu uzturēšanas darbus ziemā pašlaik veic vietējā SIA “Road Master”. Tieši šī firma slīdamības mazināšanai ziemā ielu apstrādē ir ieviesusi materiālu, kuru sauc par “granulātu”. “Granulāts” turklāt ir otrreiz izlietojams materiāls, kas gatavots no būvgružiem. Jau vēstīts, ka SIA “Road Master” ir iecerējusi veidot būvniecības atkritumu savākšanas, apstrādes un uzglabāšanas laukuma savā privātajā teritorijā Gulbenē, Viestura ielā 2. Novada dome šo ieceri ir akceptējusi, pašlaik tiek gaidīts Valsts vides dienesta lēmums.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (11)

 1. Dienās, kad smidzināja un piesala, no akmentiņiem nebija vispār nekādas jēgas! Tad līdzēja tikai sāls.

  16
  4
 2. Pilsētas teritorijā būvatkritumu izbēršanas, glabāšanas un pārstrādes poligons. Tā kā tautai domas neprasīja, tad interesanti, ko par to saka Viestura, Dzelzceļa un citu tuvējo ielu iedzīvotāji? Un ja nu laika gaitā šīs uzņēmējdarbības sekas jutīs arī Raiņa ielas iedzīvotāji? Varēja taču neapdzīvotā vietā.

  12
  8
 3. Un pašam uzrakstīt un aizsūtīt pret, kas tur tik nepaceļams? Vai arī sākt organizēt draugus, paziņas, kaimiņus? Kaut gan, diez vai vides dienestam jāklausās protestos, tik jābūt uzmanīgiem, lai pēc tam nesanāk ziepes. Bet deputāti jau pieņēma lēmumu atļaut. Trakāk būs uzņēmējiem, ja tiks konstatēts, ka darbs jāpārtrauc, jo netika ievērots likums.

 4. Akmentiņi,galīgi garām.Salien apavos.Agrāk bēra tikai smilti.Un viss bija labi.Tagad vienkārši uz asfalta gāž sāli,ir vai nav sniegs un ledus.Murgs kas darās.

  4
  6
 5. Pilnīgas dumības. Tur nav ceļa, tur ir virziens. Bedre pie bedres un kad kaut kas tika darīts arī labs jautājums, gājēji planē pa ceļa vidu, braucēji izvairās no lielajām bedrēm un dragā pa mazajām, tā ka pat grāvs malas nobraukātas. Reklāma nav izdevusies…

  7
  3
 6. Toties viesturas iela pie sarkanajām mājām ir tādas bedres kad zobus var izsist.es jau savu mašinu tur salauztu pa tām biedrēm.Cauniti par ko mēs maksājam ceļu nodokli par gaisu.Kur tā nauda paliek?

  4
  1
 7. Tā ir taisnība es uz darbu braucu viesturas ielā pie tām mājām sarkanām burvīgs ceļš pēdiņās.zimes neskatās jābrauc uz 30,bet brauc uz 50.ceļš ir briesmīgs.

  3
  1
 8. Un kas tās granulas vai šķembas savāks? Skolas ielas pagalmos sniegu tīrot šķembas zaļajā zonā sadzītas.
  Paši jau nevāks, vāks bezdarbnieki par budžeta līdzekļiem.

  2
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.