Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Runas par problēmām ar ārstiem Balvu slimnīca noliedz

Foto: “Pexels”.

“Vai taisnība, ka Balvu stacionārā pārtraukts uzņemt pacientus ārstu trūkuma dēļ?” “Dzirkstelei” vaicā Gulbenes novada deputāts Intars Liepiņš, kuram savukārt to jautājuši iedzīvotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” valdes locekle Marika Jermaševiča laikrakstam saka: “Tā nav taisnība.SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” nav pārtraukusi neatliekamās medicīniskās palīdzības pacientuuzņemšanu nevienā no profiliem un nevienā no struktūrvienībām.”

Tomēr Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis “Dzirkstelei” saka – novada sociālais dienests no savas darba prakses zina, ka tomēr problēmas ar ārstiem Balvu slimnīcā ir. Iespējams, runa ir par konkrētu šauru specialitāšu mediķiem, kuri savukārt ir pieejami Alūksnes vai Madonas slimnīcā. A.Caunītis saka: “Pašvaldībā iedzīvotāji par to sūdzējušies nav. Tas, ka speciālistu var trūkt, mēdz būt. Speciālisti arī mēdz saslimt vai citādu iemeslu dēļ uz laiku nebūt pieejami. Pašvaldības kapitāldaļu pārstāve SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” ir pašvaldības izpilddirektore Antra Sprudzāne. Viņa nav informējusi, ka šajā uzņēmumā būtu krīzes stāvoklis. Ja tiešām kādā brīdī speciālistu slimnīcā trūkst, pašvaldība tur neko nevar ietekmēt.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (25)

 1. “Deputāts prasa dzirkstelei!”
  Tad kāda velna pēc tādi deputāti, kuru nevar tieši pazvanīt uz slimnīcu. Vēl varēja aiziet uz tirgus placi un ievākt ziņas.

  25
  2
 2. Slimnīca kaut kā eksistē ar vecajiem pensionāriem ārstiem…Un kvalitāte ir tāda kāda tā ir….

  11
  3
 3. Sēdēju pie endokrinologa 3h gaidīju.A tur kabinetā tik:ļer,ļer.Balvos pie acu ārsta un alergologa arī gaidi un gaidi.

  11
 4. Ļoti apmierinoša attieksme Balvu slimnīcā.Biju pārsteigts.kā arī par līmeni.Lūdzu nerakstiet muļķības.

  10
  16
 5. Nesaprotu , kam tā slimnīca vajadzīga? ārsti ārstē ar google palīdzību. Cik reizes esmu redzējusi kā dakteriem atvērta google.com un raksta iekšā zāļu nosaukumus, lai saprastu kam domātas zāles. Utt. Ik reiz , kad esmu griezusies tur pēc palīdzības, tik un tā – aizsūta uz citu slimnīcu. Tad kam tik vāja slimnīca Gulbenei ir nepieciešama? Analīzes uztaisīt un viss.

  11
  4
 6. Nav vajadzīga slimnīca Gulbenē.Nekāda labuma.Tikai algas par velti saņem.Piemēram uzņemšanas nodaļā.Pamēra temperatūru,asinspiedienu un vari braukt uz citu slimnīcu.Tad kāda uzturēt viņu.

  10
  1
 7. Balvos skimnīca zem katras kritikas, vispār tu ja aizved, tad skaiti, ka būsi zārkā. Cik cilvēku ir noārstējuši līdz nāvei, tikai žēl neviens no piederīgajiem netiesājas, nu un kur lauku ļautiņiem nauda tiesāties. To slimnīcu jāklapē ciet, ja nav tad lai nav. Ārprāts, kas tur notiek! Ārstu attueksme šausmīga. Aizved jānīkst, ar insultiem sūta mājās, cilvēks atbrauc uz māju, nākamā dienā nomirst. Tur pusei ārstu cietumā jāiet,! Kad Gulbenes un Balvu novadi pieprasīs atbildību???

  25
  5
  1. 100 procenti taisnība par balvu slimnīcu tur notiek vienkārši neiedomājamas lietas ko piederīgie tā arī neuzina jo slimnīca nelaiž cilvēkus brīvi aizbildinoties ar covidu.

 8. Balvos neesmu bijusi, bet Gulbenē slimnīcā ārsti ir ļoti vāji gan zināšanās, gan prasmēs. To vien māk kā uztaisīt analīzes, tad saprot, ka paši ne ko nesaprot un aizsūta uz citām slimnīcām, lai tās izārstē. Lielas ēkas un lielas algas ārstiem šajā slimnīcā, kas ļoti dārgi izmaksā iedzīvotājiem un veselības budžetam. Pag- tak tūlīt dosies uz streiku un teiks, ka mazas algas- atkal. Kā katru gadu- ir lietas, kas nemainās. Vēl tie slimnīcas godināšanas svētki vasaras vidū- pilnīgs sevis slavināšanas pasākums un vājo ārstu slavināšanas pasākums, – tikai tā īsti, nav jau ko slavināt- tik maz apmeklētu pasākumu sen nebiju redzējusi. Cik daudzus tie ārsti ” nošpricēja” līdz nāvei ar covid vakcīnām pa visam nesen?

  16
  7
 9. Ja kādam no manas ģimenes ir veselības problēmas, kuras ir nopietnākas par iesnām, es vedu uz Madonu, Valmieru vai Alūksni pa taisno- tikai ne uz Gulbeni- (Balvi- uz turieni tikai nomirt var doties) , jo tik un tā bus jābrauc uz vienu no šīm slimnīcām ar Gulbenes ārsta norīkojumu. Tiks pazaudēts tikai laiks Gulbenē.

  16
  1
 10. Balvos 28.01.dežūrārsts pilnīgs āksts.Ignorēja visus slimības izrakstus,12oo iestājos 17oo -vari braukt mājās,vesels.Pēc dažām dienām atbraucu no Stradiņiem ar kardio stimulatoru.
  Par to Google,ir labi,ja dakteris to izmanto.Katastrofa ir ja nemaz neprot.

  9
  1
 11. Es laikam esmu dzimusi laimes krekliņā. Kad pirms pirms diviem gadiem nokļuvu slimnīcā tad man bija sajūta ka viss notiek lai man palīdzētu. Esmu ļoti pateicīga visiem ārstiem un ārstu palīgiem pēc diennakts varēju atgriezties mājās.

  8
  7
 12. Vai Gulbenē vispār ir neatliekamās palīdzības nodaļa? Plkst. 19.30 tur valda.pilnīga tumsa, nav nekādas lampiņas, ne gaismas stariņa

  13
  1
 13. Es arī arstējos Balvu slimnīcā.Viss apmierināja.komunikācija ar ārstiem laba.Paldies.

  4
  5
 14. Vecie krokši strādā un strădā naudu gribas un tik tup tālāk un neārstē cilvēkus.Svaida cilvēkus no Gulbenes uz Balviem un nekādas palīdzības otrā dienā izmet un tinies mājàs.Šausmas Balvos pie reğistràcìjas ,ja jāiet pie ārsta,priekšā nikna bāba ,kas normāli neruna izgāž savas mājas problēmas uz klientiem.
  Ģimenes ārsti -tup veci pensionāri jēga nekāda ,skaitās pārstrādājušies nevar dabūt nosūtījumu uz analīzēm un izmeklējumiem.
  Ja jau nevar turēt to darba noslodzi tad pensonāriem nav jāaizņem vieta un jāiet māja sedèt un jāizbauda vecumdienas.Visi vaimanā maza alga,bet vai tad nav gana par sešu stundu darba dienu.
  Kovida laika vispār par dažu ğimenes ārstu anekdotes stāsta,tādas naudas valsts izgāza ,ka jābrīnas … ārsts sēd mājā un pat neatbild uz zvaniem.Cilvēki meklēja palīdzību pie citiem ğimenes ārstiem.
  Bezadbildība un citiem vārdiem nav ko teikt.
  No man pazīstamiem visi baidās no Balvu slimnīcas,jo tur tik uz nomiršanu.
  Zvanot uz slimnīcu daktere atbild rupji un pat nestādās priekśá,kà lai tādiem ārstiem uzticas.

  6
  3
 15. Izbaudīt vecumdienas visi gribētu….Bet Tu parādi, kur tie jaunie dakteri rindā stāv, lai strādātu slimnīcās ārpus Rīgas?! Ja visi pensionāri aizietu, tad lauku novadu slimnīcas visas būtu ciet……. Un vēl….. Pieklājībai ir jābūt, bet kurš Tev ir iestāstījis, ka zvanot uz slimnīcu, atbild dakteres? 🙂

  9
  2
 16. Tieši tā jāslēdz ciet Gulbene un nav jātērē – jāmet zemē nauda ārstu algām, kuri tāpat ne ko nerubī- sēž tik un saņem algu. BŪSIM REĀLI. NESPĒJĪGA SLIMNĪCA.

  12
  2
 17. O! Gudri, gudri….. Jautājums: ja neko nerubī, tad kāda velna pēc pie dažiem speciālistiem ir mēnešiem gara rinda? Kas, tie kas gaida, tavuprāt, ir idioti?

  4
  4
 18. Kāpēc gaida garās rindās uz nekam nederigiem ārstiem?
  Jo ir daudz vecu cilvēku,kuri nebraukās uz Rīgu,pat Madonu viņiem netikt.Un darbā,kurš Tev ļaus nebūt dēļ ārstiem visu dienu kavēt darbu,tā jau negrib,kad aiziet uz SL.

 19. Ai, vienreiz beigsiet!!! Ja ir tāds ārsts, kas neko neprot, tad lūdzu-kā viņu sauc? Tak beidziet riet. Te jau prasās pēc tiesu darbiem par goda un cieņas aizskaršanu. Ne jau ārsts ir vainīgs, ja slimība ielaista un nevar vairs neko līdzēt. Tad zvaniet uz Veselības Ministriju, te visa sistēma ir galīgi garām.

  5
  5
 20. Labi, ka ir tāda Gulbenes uzņemšana, jo ģimenes ārsta aizņemtības dēļ, akūtās situācijās ir kur griezties, tās pašas analīzes, rentgens, receptes, sistēmas, nosūtījums pie speciālista, izmeklējumu.

  2
  1
 21. Gulbenes slimnīcā pārsvarā atrodas slimības nolemtie cilvēki, vēža skartie, jo ne visi cilvēki spēj parūpēties par viņiem mājās. Cienīsim citu darbu.

  2
  3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.