Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Sūdzas par nekārtību Gulbenes sporta centra ģērbtuvēs

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Trešdien, 4.oktobrī, pēc treniņa, dodoties uz Gulbenes sporta centra ģērbtuvi, acīm paveras ļoti nepatīkama aina – jaunāko sporta skolas audzēkņu apģērbs, kurš pirms treniņa glīti ielikts skapīti, mētājās pa zemi. Izrādās, ka nākamie audzēkņi, kas nāk uz treniņu, bērnu apģērbu izmet no skapīšiem uz zemes. Par šādiem gadījumiem “Dzirkstele” jau bija dzirdējusi pagājušajā mācību gadā. Izrādās, arī šis mācību gads ir sācies tāpat – nekārtības sporta centra ģērbtuvēs turpinās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Laikraksts sazinājās ar Gulbenes novada Sporta pārvaldes vadītāju Lauri Krēmeru. Viņš uzsver, ka par šādiem gadījumiem jāziņo dežurantam vai trenerim. “Ģērbtuvju ir tik, cik ir, un bērnu ir ļoti daudz, tāpēc dežurants nevar piestāvēt klāt,” viņš saka un turpina, un, ja dežurante ir sieviete, viņa nemaz tā nevar iet pretējā dzimuma – puišu ģērbtuvē. “Mēģināsim risināt. Audzinošajām darbībām ir jābūt. Izrunāsim to ar sporta skolu un treneriem,” saka L.Krēmers.

Apspriežot situāciju ar sporta skolas direktoru Arni Šķēlu, L.Krēmers laikrakstam saka, ka arī viņš tam pievērsīs uzmanību. Kas attiecas tieši uz notikušo garderobē 4.oktobrī, L.Krēmers skaidro, ka pēcpusdienā notikusi spēle, un vēl citiem sportistiem tur bija ierādīta ģērbtuve, un viņi izmeta mazāko bērnu drēbes ārā no skapīšiem. “Noziņoju treneriem. Ceru, ka viņi risinās, un es pasekošu tam līdzi. Sporta skolas direktoram teicu, lai vēlreiz aktualizē. Arī no savas puses runāšu ar treneriem, dežurante iespēju robežās arī sekos līdzi. Bērni nāk vienā laikā, un pusaudžu vecums ir pusaudžu vecums, bet jebkurā gadījumā tā uzvesties nedrīkst,” saka L.Krēmers.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (10)

 1. Vecākus uz skolu un māciet arī tiem ka ir jāuzvedas jo tas nāk no ģimenes. Bērni ir izlaisti un ir visatļautība. Ir jāaudzina un tā riktīgi.

  28
  2
 2. Nenoliedzami, bērni ir dažādi, bezkaunīgi un neiejūtīgi. Bet, nu tā ir tā skolas reformu sekas, aizverot pagastu skolas un sabāžot visu vienā katlā. Ja telpas ir paredzētas attiecīgajam skolnieku skaitam, tad ir un iespiežot dubultā, rodas sekas. Diez vai paši augstāk stāvošie gribētu dalīt savu skapīti ar kādiem citiem.

  17
 3. Un ko Krēmera kungs iesaka darīt?
  Bērni atnāk uz treniņu un nav kur nolikt drēbes. Viņj problēmu risina kà māk, bet vadība kā strausi iebāž galvu zemē un izliekas neko neredzam.
  Skapīšu redz neesot. Nu tad risini, lai būtu.

  20
  3
 4. Vai tiešām nav citu probl”emu kā neaudzināti bērni.Audziniet paši savus mīlulīšus,citiem tas nav jādara.

  5
  5
 5. Strādājot skolā, ļoti labi var redzēt,ka bērni netiek mācīti rūpēties par savām ne drēbēm,ne apaviem. Par somām un sporta somām vispār nerunāsim. Tās tiek tā mestas,ka paliek žēl. Galu galā maksā naudu. Arī uzvedība pie brokastu un pusdienu galda. Reizēm gribas teikt — mucā auguši,pa spundi baroti. Tik retais bērns cenšas…. Kas notiek ar mūsdienu vecākiem? Domāju ka tā notiek visās skolās.

  9
  1
 6. Bija gadījums,ka vasarā aizbraucām uz izlaidumu. Bija auksts un lietains laiks un mūs aizsūtīja nolikt drēbes garderobē. Kad ieraudzīju,kas tur darās???? Normāli cilvēki ,kad beidzas skola,tad sakopj visas telpas. No atstātām mantām sanāktu pat neliels veikaliņš. Kas tur bija labu,kvalitatīvu lietu!!! Šķiet ka jābeidz palīdzēt ģimenēm ar šīm lietām. Nekas netiek novērtēts. Tāpēc tā naudiņa arī aiziet pilnīgi nevajadzīgām lietām,ka pašiem ne par ko nav jābēdā . Redzēju vienā ģimenē,kur aug trīs bērni!!! Ne gatavo ēst,ne rūpējas par drēbēm. Jo — man tak katru nedēļu atved lielu kasti. Vēl rādīja ,kādas tagad ir trūcīgo pakas. Nu vai zini,gribējās kliegt. Tev tur ir tik daudz mantas un nevīžo bērniem izvārīt putru? Tajā pašā laikā tēviņš nodzer un nopīpē naudu,ko valsts maksā alimentiem viņa vietā. Tur pat dzīvo un uzdzīvo. Kā tas var būt? Galu galā tā ir mūsu,muļķu nodokļu nauda,ko tas dzērājs un kauslis i…ž aiz stūra. Vai tiešām nevienam nerūp? Tikai pieprasīt .

 7. Tur jau nu tās apkopējas ir reti riebīgas un nekaunīgas, rodas sajūta ka viņas īsti pat nesaprot par ko viņam maksā algu, nelaipnas ne tikai pret bērniem, arī pret vecākiem. Tur būtu jāsāk audzināšana arī šajā sfērā. Kulturālai attieksmei ir jābūt abpusējai, bet nu līmenis ir tāds kāds nu ir.

  6
  1
 8. Atraduši “neatrisināmu” problēmu….. Papildus skapīši plus visi slēdzami un viss! Bet gudrās galvas… Viens pievērsīs uzmanību, pasekos līdzi, otrs mēģinās risināt, aicina ziņot…. Iedomājieties, nevis atrisinās, bet “mēģinās” risināt!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.