Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Televizors Emzes parkā Gulbenē – kam ziņot? (papildināts)

Foto: Pārsla Konrāde.

Gulbenē, Emzes parkā, pie dīķa skaisti izveidotās takas malā sniegā guļ – televizors. Pirmajā brīdī rodas jautājums – ko tagad darīt? Kam ziņot?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zināms, ka Gulbenes EKO laukumā, 1. Maija ielā 6, elektropreces visu gadu bez maksas var nodot iedzīvotāji, kuriem ir noslēgts cieto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgums ar uzņēmumu “Pilsētvides serviss” (tālrunis saziņai 22015456). Televizora īpašnieks acīmredzot to nav zinājis vai nav gribējis zināt, vai vienkārši izvēlējies vieglāko ceļu.

Šajā sakarā lūdzām komentāru Gulbenes labiekārtošanas iestādes vadītājam Sandim Sīmanim, kurš atbildēja: “Atbilstoši Gulbenes labiekārtošanas iestādes nolikuma 6.1.punktam pašvaldības parku uzturēšana un kopšana ir Gulbenes labiekārtošanas iestādes uzdevums. Pirmkārt, pats šāds fakts vērtējams kā atkritumu apsaimniekošanas noteikumu pārkāpums, par kura izdarīšanu Atkritumu apsaimniekošanas likumā ir paredzēta administratīvā atbildība pārkāpumu izdarījušajai personai, līdz ar ko par šādu faktu ir jāziņo Gulbenes novada pašvaldības policijai fakta fiksācijai un administratīvā pārkāpuma lietvedības ierosināšanai. Otrkārt, lai arī iestādes nolikumā iestādei noteikts parka teritorijas uzturēšanas un kopšanas pienākums, regulārai un pilnvērtīgai šī uzdevuma izpildei nav nepieciešamā personāla resursa, tādējādi objektīvi nav iespējams savlaicīgi reaģēt uz šādām situācijām. Gulbenes labiekārtošanas iestāde par personāla resursa nepietiekamību minētā uzdevuma izpildei ir informējusi pašvaldības vadību pašvaldības budžeta izstrādes procesa ietvaros. Bieži šādu gadījumu nav, bet ik pa laikam tie atgadās. Gulbenes labiekārtošanas iestāde būs pateicīga, ja par šādiem gadījumiem jebkurš no iedzīvotājiem, kurš tos konstatēs, par to nekavējoties ziņos Gulbenes labiekārtošanas iestādei un/vai Gulbenes novada pašvaldības policijai nepieciešamo darbību veikšanai.”

– Pārsla Konrāde

Foto: Pārsla Konrāde
Foto: Pārsla Konrāde

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (10)

 1. Zvanot uz eko laukumu ir jāsaskaņo ar princi kad var aizvest preci. Vai tad nav darba laiks jāievero tad kad viņš ir!

  19
  2
 2. iedzīvotāji vispār ir slikti informēti par lielgabarīta un elektopreču atkritumu izvešāau. Informācijai vajadzētu būt pieejamai katrā daudzstāvu mājā informatīvajā stendā.

 3. Visi staigā apkārt, fotografē spriedelē, publicē. Miskastnieki bezdarbībā smēķē.
  Visi gaida, ka izdarīs kāds cits.
  Kam tas zemespleķis pieder, tas lai arī sakārto savu īpašumu vai maksā par dabas piesārņošanu un šīs problēmas nebūs.

  7
  6
 4. Tas ir dabas parks, un pašvaldība to sakārtoja, bet kādam galvā smadzeņu pietrūkst, ka tur nedrīkst mest atkritumus.

  11
  3
 5. Tad lai sauc Laimes Lāci, kas noskaidros, vai kāds izmeta, vai viņam izkrita. Vai pašvaldība organizēja nepieradināto mākslu.
  Staigājiet apkārt un spriedelējiet.

  7
  2
 6. Pēc Komentāriem var spriest. Jūs Īgni esat, vienmēr negatīvi komentāri. Paši jūs kautko darat lietas labā.

  4
  1
 7. Ja redzētu kādu šādi piemēslojot dabu , rokas salauztu. Eko laukumā ir būts daudz reizes, vienmēr sagaida smaidīgais vīrs 🙂

  3
  3
 8. Parkā ir neskaitāmas zīmes ar brīdinājumu par video novērošanu, rodas jautājums.
  Kāpēc nekas nav nofilmēts?
  Parka resaurēšana bija bezjēdzīga, manuprāt šo naudu varēja novirzīt lietderīgākām lietām!
  Gulbene prot izcelties, prieks!

  7
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.