Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Tev vēl ir izvēle!

Šobrīd tev ir dota vienreizēja iespēja izvēlēties. Iespēja lemt, kādu ceļu turpmāk iesim mūsu Latvijā – vai saglabāsim cauri paaudzēm pašsaprotamo kārtību, ka laulība tiek slēgta starp vīrieti un sievieti un ģimenes pamatu veido vīrs un sieva, tēvs un māte, nevis vecāks Nr. 1 un vecāks Nr. 2.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bieži citās valstīs šī iespēja tautai netika dota. Par to lēma politiķi, valdošie politiskie spēki, un tur tika pieļautas viendzimuma partnerattiecības un nedaudz vēlāk arī laulības. Mums ir privilēģija, ka mūs nevar piemānīt, jo citu valstu pieredze rāda, ka, atļaujot viendzimuma partnerattiecības, tas ir tikai pirmais solis, lai varavīksnes karogs tiktu lepni izkārts pie skolām, lai LGBTQ+ ideologiem tiktu plaši atvērti vārti ietekmēt bērnu grāmatu un izglītības saturu.

Pateicoties ZZS nodevībai, tika gāzta tautas ievēlētā konservatīvā koalīcija, un šobrīd ar viltu un sliktas pārvaldības paņēmieniem tiek virzīts partnerības likumprojekts, kam drīzumā sekos nākamie soļi – viena dzimuma cilvēku laulība un iespēja diviem vīriešiem vai divām sievietēm adoptēt bērnus, kā to apliecina pieredze gan tepat Eiropā, gan ASV, Kanādā, Austrālijā un Jaunzēlandē, kā arī šo galēji kreiso ideju virzītāju („Progresīvie”, „Dzīvesbiedri”, „Mozaīka”) pat neslēptie publiskie apgalvojumi.

Bet mūsu tautai vēl ir iespēja to nepieļaut!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts prezidents un Saeimas opozīcija uz diviem mēnešiem ir apturējuši Saeimas deputātu vairākuma pieņemtos grozījumus Notariāta likumā, ar kuru Latvijā no nākamā gada vidus paredzēts ieviest jaunu tiesību institūtu – partnerību, kas būs veids, kā savas attiecības legalizēt arī viena dzimuma pāriem.

Lai noskaidrotu tautas viedokli par šo jautājumu, ikviens tiek aicināts parakstīties par referenduma ierosināšanu, kurā katrs Latvijas iedzīvotājs varēs lemt par vai pret šo jauno partnerības institūtu Latvijā.

Tev nav jāizdara nekas daudz, lai to izdarītu. Nav jādodas ilgstošā militārā cīņā vai trimdā, nav jābēg no okupācijas varas savā zemē. Nekā tamlīdzīga. Pavisam vienkārši – tev ir jāizmanto savas vēlētāja tiesības, jāpaņem pase vai ID karte, jāsameklē tuvākais parakstu vākšanas iecirknis jebkur Latvijā vai ārvalstīs (pilna informācija ar iecirkņu atrašanās vietām ir pieejama Centrālās vēlēšanu komisijas vietnē www.cvk.lv) un jāaiziet parakstīties.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svarīgi zināt, ka:

  • parakstīties var TIKAI klātienē – balsošanas iecirkņos visā Latvijā;
  • parakstīties var tikai 30 dienas – no 7. decembra līdz 5. janvārim;
  • jāparakstās ir PAR apturētā likuma “Grozījumi Notariāta likumā” ATCELŠANU;
  • mēneša laikā ir jāsavāc 155 000 parakstu.

Šī ir vēsturiska izšķiršanās Latvijā. Un no katra tiks prasīts: vai tu izmantoji sev doto iespēju?

Tev vēl ir izvēle!

  • Rihards Kostigovs, biedrība „Asociācija „Ģimene””
  • Aira Jēkabsone, biedrība „Vecāku alianse”

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.