Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Tirzmaliete no sirds saka paldies ārstei Jūlijai Landsmanei!

Foto: “Pexels”.

Liels paldies ārstei Jūlijai Landsmanei! Man bija klepus, problēmas ar bronhiem, un es, pateicoties šai ārstei, ātri izveseļojos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Es ar viņu satikos pirmo reizi, jo nekad līdz šim nebiju slimojusi. Biju dzirdējusi, ka viņu slavē ļoti daudzi pacienti, saka par viņu labus vārdus. Šīs dakteres labestība, sirsnība, viņas vārdi, ko saka pacientiem, – šķiet, ka pat visas kaites atkāpjas. Daktere man pat atzvanīja uz mājām par analīzēm, painteresējās, kā man klājas, bet viņai taču ir tik daudz pacientu!

Lai gan man ir tik daudz gadu, es līdz šim savā dzīvē nebiju satikusi tik jauku dakteri! Ļoti novērtēju šo dakteri. No sirds pateicos!

– Annas Kļaviņas no Tirzas sacīto pierakstījusi Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (8)

 1. Pievienojos pateicības autorei. Mans tuvinieks joprojām ir dzīvs, pateicoties dakteres ātrajai reakcijai uz konstatēto diagnozi. Lai vairāk šādu speciālistu. Tūkstotis paldies par to, ka joprojām varu satikt savu tuvinieku!

  38
 2. Šī dakterīte tiešām ir super!Vairāk tādu ārstu kā viņa!

  35
 3. Es gan par šo dakteri nevienu labu vārdu nevaru pateikt, jo bija situācija kad bērnam bija slikti aizgāju pie ģim. ārsta un viņa sūtīja pie šīs āsrtes tajā pašā dienā(nekavējoties) jā saprotu nebija rinda pieteikta, bet nu nolamāja par bērnu uz rokām mani kā suni, beigās jau pieņēma, apskatīja pateica viss kārtībā atnākat pēc mēneša, man kā mammai bija nemierīgs prāts, sazvanīju Cēsu ši amata dakteri un šī daktere mūsus momentā nosūtīja uz slimnīcu(pati pazvanīja visu sarunāja) un pat pēc mēneša atzvanīja un apjautājās kā bērniņam klājas!!! Domāju būtu ko aizdomāties Landsmanes kundzei par savu attieksmi!

  1
  18
 4. Un?! Kāda, cik nopietna bija diagnoze? Cik ilgi bērns pabija slimnīcā? Vai to slimnīcu vispār vajadzēja? Tāda neargumentēta runāšana vien ir ……… Dažas māmiņas odu taisa par ziloni un atņem laiku pacientiem, kuriem patiešām vajag palīdzību….

  8
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.