Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Vēlamies sadarboties ar pašvaldību un atbalstītājiem

14.Saeimas deputāte Linda Liepiņa (“Latvija pirmajā vietā”). Foto: no privātā arhīva.

Pateicamies mūsu vēlētājiem Gulbenes novadā! Ar vēlēšanu rezultātiem mēs, partija “Latvijas pirmajā vietā”, esam apmierināti. Atšķirībā no daudzām partijām, kuras līdz šim bija pie varas, esam pārsnieguši piecu procentu barjeru, atstājuši aiz strīpas sīkpartijas, kuras 14.Saeimas vēlēšanās piedalījās lielā skaitā. Atstājām aiz strīpas arī “Saskaņu”, “Konservatīvos” un “Attīstībai/Par!”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mūsu partijai Vidzeme bija visgrūtākais vēlēšanu apgabals, jo te vēlētājam ir savas tradīcijas. Savu lomu nospēlēja arī tas, ka mums tika piekarināta birka – it kā mēs esot Kremļa jeb Putina partija. Tas absolūti neatbilst patiesībai. Turklāt vienu dienu pirms vēlēšanām parādījās nepatiesa informācija par mūsu partijas līderi Aināru Šleseru – it kā viņš gadā no Putina saņemot no viena miljona līdz pusotram miljonam eiro. Šādas informācijas dēļ, manuprāt, mēs pazaudējām jaunajā Saeimā vēl kādas piecas deputātu vietas. Tāpēc – būs tiesu darbi. Visiem tiem, kas mūs apsaukāja, nāksies atvainoties. Katrā ziņā – mēs cīnīsimies līdz galam. Teikšu tā – vairs nav jābaidās atbalstīt A.Šleseru. Ir jau pašvaldību vadītāji, kuri mūs paši ir uzrunājuši. Notiek aktīvas sarunas. Mēs noteikti sadarbosimies ar novadiem, jo mums ir svarīgs rezultāts. Jādomā, ka arī Gulbenes novadā ar laiku izveidosies mūsu partijas atbalstītāju pulks un būs arī nodaļa.

Ir sācies darbs Saeimā. Mūsu partija tam ir pilnīgi gatava. Mums ir skaidrs plāns, kas jāveic pirmām kārtām. Ierosināsim veidot parlamentārās izmeklēšanas komisiju. Piemēram, par to, kā Covid-19 pandēmijas laikā ir tērēta valsts nauda. Iestāsimies par nodokļu atvieglojumiem, lai palīdzētu iedzīvotājiem un uzņēmējiem pārciest gaidāmo ziemu. Gatavojam konkrētus priekšlikums.

Mēs sākam arī gatavoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, kas notiks 2024.gadā, un pašvaldību vēlēšanām, kuras notiks 2025.gadā.

– 14.Saeimas deputātes Lindas Liepiņas teikto pierakstījusi Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (10)

  1. Linda, jums novadā bija ļoti liela atbalstītāju grupa. Bet, kad sākāt uzmest savus biedrus, tad lielākā daļa aizgāja uz citu partiju.

  2. Pēc tā, kad redzēju kā Linda nodeva deputātes zvērestu saeimā, radās iespaids, ka pilns rublis viņai īsti nav.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.