Otrdiena, 23. decembris
Viktorija, Balva
weather-icon
+-6° C, vējš 1.58 m/s, ZR vēja virziens

Ir atbildīgs par visu

Katram privatizēta dzīvokļa saimniekam ir ne tikai tiesības, bet arī pienākumi un atbildība.

Katram privatizēta dzīvokļa saimniekam ir ne tikai tiesības, bet arī pienākumi un atbildība. Piemēram, ja viņš nodara zaudējumus citiem dzīvokļu īpašniekiem vai dzīvokļu īpašnieku sabiedrībai vai arī apzināti bojā īpašumu, viņš ir civiltiesiski atbildīgs.
Saimnieks ir atbildīgs arī par visiem ar dzīvokļa īpašumu saistītiem pienākumiem un maksājumiem arī tad, ja viņš dzīvokli ir izīrējis citai personai.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.