“Stradu pašvaldībai 5.decembrī nozagts valsts karogs.
“Stradu pašvaldībai 5.decembrī nozagts valsts karogs. Trešdienas rītā pašvaldības darbinieki konstatējuši, ka vairs nav pagastmājas priekšpusē izkārtā karoga,” informē Gulbenes rajona policijas pārvaldes priekšnieka palīdze preses un sabiedrisko attiecību jautājumos Una Markova.
“Nav ne jausmas, kas un kāpēc paņēmis pašvaldības karogu,” saka Stradu pagasta padomes priekšsēdētāja Anna Vīgante.
Uz jautājumu, vai pagastā iedzīvotāji nav žēlojušies, ka ir grūtības iegādāties valsts karogu, A.Vīgante atbild apstiprinoši. Divās daudzdzīvokļu mājās neesot bijis karoga valsts svētkos 18.novembrī. Pašvaldībai neesot izdevies Gulbenē tos nopirkt.
“Tagad karogi ir sagādāti,” saka A.Vīgante. Arī pagastmāja nepaliks bez valsts karoga. Likums nosaka, ka tam pie pašvaldības ēkas jābūt izkārtam nepārtraukti.