Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

ATMIŅAS: Tirzas un apkārtnes medicīnas vēsture (12.daļa)

Kad cilvēks bijis ilgā prombūtnē, izrādās, ka atgriešanās, lai cik tā bijusi gaidīta, ir trauksmes pilna. Kā būs, kad vēršu iestādes durvis nu jau citā statusā? Vai pēc sešu gadu ilgušās trimdas (kā es nosaucu studijas tā laika Ļeņingradā) mani ar sapratni un cieņu Tirzā kā ārsti pieņems? Vai darbinieki, ar kuriem kopā strādāju, atcerēsies labo, kas kopīgā darbā izbaudīts? Vai varbūt būs tieši otrādi? Varbūt nāksies sūri piestrādāt pie sava jaunā statusa? Vai es pratīšu būt ārste tur, kur biju krāšņu kurinātāja un sanitāre, un mazu laiciņu valsts prakses laikā bērnu māsiņa? Tik daudz jautājumu, bet atbildes nav! To rādīs tikai laiks!

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.