Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

ATMIŅAS: Tirzas un apkārtnes medicīnas vēsture (24.daļa, nobeigums)

Kad Tirzas “Doktorātā” 2019.gadā sākās lielais remonts, kuru finansēja no Eiropas fondiem, tapa jaunā sociālās aprūpes institūcija “Grupu mājas”, divus gadus Ligita kopā ar Tirzas aprūpes nama ļaudīm un dažiem darbiniekiem (Ilzi Nikolajevu, Daigu Pušpuri) devusies uz lielo sociālās aprūpes namu “Jaungulbenes Alejas”. Bijis patīkami, ka “Doktorātā” saņemtā pieredze bijusi tāda kā svētība un arī drošības sajūta. No Tirzas “namiņa” uz “Jaungulbenes Alejām” līdzi aizvestie arī uzņēmuši pārmaiņas ar interesi. Kaut gan lielā aprūpes nama darbība bijusi plašāka un arī reizēm atgādinājusi konveijeru, bijis interesanti. Vienmēr palīdzējis humors un tas dzīves teātris, ko Ligita mīlējusi paspēlēt arī ar saviem klientiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.