Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

CEĻOJUMS: Laime visiem vienāda — to rada hormoni (Krāslavas novads)

Latvijas simtgadē pierobežā tika atvērts dīvains veidojums – Laimes muzejs. Kā gan laimi var parādīt muzejā? Izrādās, var. Par to var pārliecināties, dodoties uz Krāslavas novada Indras pagastu. Tiesa, ēka, ko ieraugām, pirmajā brīdī rada asociāciju ar baznīcu. Un tā jau arī ir – ēka savulaik celta kā luterāņu baznīca Latvijas robežsargiem 1939.gadā, bet pirmais un vienīgais luterāņu dievkalpojums baznīcā noticis tikai 1944.gadā. Taču pašai ēkai palaimējies, jo tajā nav bijusi ne kolhozu noliktava, ne arī turēti lopi, kā tas bija daudzviet citur. Ēkā tikusi ierīkota sporta zāle vietējai skolai un rīkoti izklaides pasākumi. Tad ēka palikusi tukša, līdz radusies ideja par Laimes muzeju.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Laimei nav definicijas..jo taa mums katram sava..jo kur vienam laime otram nelaime..laimi nevar paturet..ta atnak tad kad vismazak to gaidam..un reizem aiziet tad kad visvairak to gaidam..laime irr mirklis…vai to var iesprostot telpaa..vai to var apskatit…nevar.

  2. Laime ir dzivot un iepazit dzivi ar visam tad krasam ar gaisam un tumsam.jo dzive muns katram ir lielaakaa dieva davana.kura japrot novertet lai kada ari ta nebutu…laime ir darbs kas gruti darams…laime ir peleka lakstigala dziesma ko dzirdet bet neredzet.laime ir zeltaina makona mala tirums kur set..laime ir veseliba..laime ir tautas kopiba un muzigais turpinajums..laime ir milestiba un sirdsapzina.ja visi dzivotu saskanaa ar to pasaulee nebutu launuma.karu bada un vardarbibas…sirdsapzina ir dieva klatbutne un laimigs tas kuram ta ir….un cik gan maz vajag lai mes visi butu laimigi.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.