Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada domes deputāti pagaidām nevienojas par pašvaldības finansējumu Valdorfa pamatskolai 2023.gadā

Asas vietējo deputātu debates finanšu komitejas sēdē izraisīja jautājums par to, vai nākamgad pašvaldībai līdzfinansēt privāto Valdorfa pamatskolu, kurā mācās deviņi skolēni (pieci 1.klasē, divi 2.klasē, divi 3.klasē) un kurai telpas piešķirtas Litenes muižas ēkā (līdz 2018.gada 1.septembrim tur bija pašvaldības dibinātā Litenes sākumskola, iepriekš pamatskola).

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. Kāpēc jāfinansē skola ar 9 skolēniem? Lauku skolas aizvēra,kad tur bija 40-50 bērni, nebija izdevīgi finansēt. Kāpēc te jāfinansē? Ja tā ir privāta iegriba, lai privāti arī uztur

  62
  1
 2. Lēmumprojektu bīdīja deputāte un atbalstīja otrs deputāts (kas krasi aizstāvēja), jo visi vienā partijā un šis ir interešu konflikts. Skolas 9 skolēni ir 3-4 ģimeņu bērni.l
  Brīdī, kad meklējam lētākas granulas apkures vai meklējam kur budžetā ko nogriezt – gribam finansēt 9 bērnu skolu. Turklāt ir arī valsts atbalsts.
  Tīrākais interešu konflikts.

  46
  1
 3. Šis veidojums sevi jau novadā ir pierādījis kā nekam nederīgs. Pietiek muļķoties un šķiest naudu bezjēgā.

  40
  1
 4. Kāpēc jāfinansē privāts BIZNESS?
  Domes sēdē jau izskanēja, ka šie skolēni privāti tiek vesti uz skolu turp-atpakaļ, pusdienas arī pieved klāt. Turklāt visi dzīvo pilsētā. Arī tā ir izšķērdība

  39
 5. Pilnīgi pareizi, ka neatbalstīja. Vai kāds ir painteresējies, kādas ir bērnu zināšanas? Ja pirmajā pusgadā bērni vēl neprot lasīt, tad par ko vispār ir runa. Deputātei M. būtu jāiedziļinās izglītības jautājumos, ne tikai P.L.B. atbalstīšanā. Kur palikuši bērni, kas iesāka mācīties 1. skolas pastāvēšanas gadā?

  34
  1
 6. Uz citu mazo skolu likvidēšanu gan bija naski. Te uztur skolu ar 9. skolēniem, vienkàrši vārdu trūkst….

  37
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.