Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenietis jautā, vai likums nav pārāk bargs pret dzērājšoferiem; policija informē, ka Vidzemē 11 mēnešos reģistrēts 371 iereibis autovadītājs

“Jau trūkst šoferu Latvijā. Pārspīlētas valstī ir represijas pret šoferiem, ja tiek pieķerti pie stūres pat nelielā reibumā, piemēram, mērojam ceļu no viesībām līdz mājām kaut vai tikai 200 metru attālumā. Ja alkometrs izelpā uzrāda virs 1,5 promilēm, var atņemt tiesības uz pieciem gadiem un tāpat noteikt naudas sodu. Turklāt atņem vienlaikus ne tikai autovadītāja tiesības, bet arī motocikla, traktora, kombaina, autobusa, tramvaja un trolejbusa vadītāja tiesības, ja tādas ir. Zinu cilvēku kaimiņu novadā, kuram patiešām uz pieciem gadiem ir atņemtas piecu veidu transportlīdzekļu vadītāja tiesības. Šāda situācija sāpīgi var skart, piemēram, šoferus tālbraucējus, kuru jau tā trūkst, visi tālbraucēji ir 50-60 gadus veci, jauniešu starp šīs profesijas pārstāvjiem vispār nav. Tiesības zaudējis zemnieks nedrīkst sēsties pie sava traktora vai kombaina stūres!” “Dzirkstelei” pauž gulbenietis Herberts Balodis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (16)

 1. Varbūt nevajag braukt ķēmā, tad nebūs jāpardzīvo par noņemtajām tiesībām. Tas Herberta kungam nav prātā ienācis?

  26
  2
 2. Varbūt tu ķēmā esi nedzēris? Un lielākā daļa profesionālu šoferu ar lielu stāžu iedzēruši pabrauks 10 reiz labāk kā šodienas “šoferīši”.

  12
  16
 3. Kungs aizķēries padumju laikos… 200 metrus var arī kājām aiziet… Tādus … laikam nekas nemanīs, cerams vismaz auto atņems.

  20
  2
 4. Pasaki to tām ģimenēm, kuras to “labo” braucēju dēļ ir zaudējušas savus mīļos cilvekus.

  20
  2
 5. Vai, vai, vai! Herberts zin cilvēku kaimiņu novadā, kuram atņemtas….. 🙂 Vai tad savā mājā nevienu nezin?

  6
  2
 6. Kāda problēma nedzert? Var pavadīt svētkus arī mierīgi . Jo Tu apdraudi sevi, blakus sēdētājus un citus braucējus. Tas ir liels caurums makā ģimenei. Vēl skaitīt ,ko zaudē,jo ieguvumu jau nav no dzeršanas.

  8
  2
 7. Tikai nevajag te dzīt pastalnieku demogoģiju par ļaunajiem dzērājšoferiem, kuri visus nogalina.
  Ir pat statistika, ka no visām avārijām tikai 14% procentos ir iesaistīti iereibuši vadītāji, bet ļoti bieži viņi nav avārijas izraisītāji.
  Un tie,kuri te stulbi sauc citus par potenciāliem slepkavām – jums visiem ir mājā naži, tātad arī esat potenciāli slepkavas!

  7
  8
 8. Bet re, tas skaits nemazinās! Par spīti baigajam sodam! Jo tad, kad esi vafelē, ir dziļi pokujjj…Tad vajadzēja kopā ar aizliegumu tirgot, nevis kā tagad, kad jeb kurā lauku bodē švirlaks ir kādi 40% no plaukta. Skandināvijā tā ir? Ne nav. Tā ir tikai tajā parašā…

  2
  3
 9. Tieši tā nerij un ej kaut 49 km un brauc.
  Zaj…..šitie es tik iedzeru un braucu es jau neko.
  Tad viens liķis un es jau negribēju.
  Protams gimenei dēla nav jo tu jau negribēji.
  Tiešām galvā 1982 .
  Un ar to ka pālī var labi pabraukt nav jalielās.
  Un tie pilla braucēji ar neko lielāku par gaziku nav braukuši.

  6
  3
 10. Dzērumā nav jābrauc. Bet var piekrist, ka daudzi šodienas šoferīši skaidrā brauc tā, it kā būtu ķēmā. Centimetrs sniega un seja pa visu priekšas stiklu, rokas iekrampētas stūrē, 90km/h vietā 65…… Gribas pajautāt, nu ko Tu no mājas izlīdi. Cits brauc pa galveno, redz, ka krustojumā uz viņu gaida, pagriezienu ieslēdz metru pirms krusta un nogriežas. Kretīns, vai ne? Daži pa tīru šoseju 70km/h laiž, tikko gribi apdzīt, izrādās var pat 100 km/h uzspiest. Spiež tā, ka pat kundzes blakus auro un vicina rokas. Bet pašcieņa un lielie zvani neļauj taču palikt mazākam. Šim variantam jau prasās pa seju, vārdi neizmācīs…..

  13
  1
 11. “skatieties plašāk”!
  Galvenā tēma nemaz nav par iedzērušu šoferi.
  Cepiens ir par to, ka jums jebkurā brīdī var izdomāt kaut ko atņemt.
  Šodien tā ir mašīna, jo tu biji iedzēris, bet rīt tā būs māja, jo tu esi blondīne.
  Ieslēdziet beidzot kaut drusku smadzenes!

  4
  7
 12. “Vecais” skaties pats plašāk! Vai tik Tavs “plašais” skatījums nav gadījumā saistīts ar to, ka tēma ir skārusi Tev tuvu cilvēku? Un tagad ceri, ka muļķību rakstīšana ko līdzēs?

  4
  3
 13. Es nezinu, cik aprobežotam prātam ir jābūt, lai sūkstītos par nabadziņiem dzērājiem pie stūres, kuri visu zaudē… Ļaunā sistēma, visu atņem. Kaut kādi vājprāta murgi ir vispār diskutēt par to.

  7
  3
 14. Pareizi kad soda dzērāj šoferus un tiesības noņem.es tam piekrītu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.