Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenietis Juris Volodins par tēva lomu: “Visu laiku jābūt tonusā!”

Tēva dienas priekšvakarā “Dzirkstele” tiekas ar gulbenieti Juri Volodinu. “Mūsu tētis ir labākais uz pasaules!” ar lielu pārliecību “Dzirkstelei” apgalvo gulbenietes Marta un Rēzija Volodinas. Savukārt tētis Juris, to dzirdot, pasmaida. Meitenes ieritinās viņam klēpī, mīļi pieglaužas, un var redzēt, ka pie tēta viņas jūtas droši. Martas un Rēzijas tēti Juri daudzi pazīst, jo viņš ir reklāmas darbnīcas “Kopa” Gulbenē saimnieks. Meitas viņa darbnīcā ir uzaugušas. Arī tad, kad ciemos ierodas “Dzirkstele”, mazās aktīvi rosās pa darbnīcu. “Viņas te ir uzaugušas un pavada te daudz laika,” stāsta Juris.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.