Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Kavējas Lizuma “Pinku” nomas izsole: kurš ir sajaucis – neatkarīgais vērtētājs vai deputāti?

30.augustā bija jānotiek četrām izsolēm, izvēloties nomniekus pašvaldībai piederošajā jaunbūvē Lizuma pagasta “Pinkās”. Runa ir par noliktavas ēku ar biroja/atpūtas telpām, palīgtelpām un koplietošanas telpām, brauktuvēm un stāvvietām (bruģa laukums ar velonovietnēm un stāvvietām). Izsoles rīkošanu paredzēja Gulbenes novada domes 28.jūlija lēmums. Bet izsoles nevarēja notikt, jo 11.augusta ārkārtas domes sēdē deputāti tās rīkošanu jeb apstiprinātos nosacījumus atcēla. Iemesls – neatkarīgā vērtētāja (Rēzeknes SIA “Dzieti”) lūgums. It kā esot pieļauta matemātiska kļūda aprēķinos par nomas objektu – Lizuma “Pinkām”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.