Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

MĀJAS STĀSTS. Ieraudzīt piemirsto (1.daļa)

Trīs lietas no Mājas esmu paņēmusi sev līdzi: gleznu, ogļu gludekli un senlaicīgu sienas pulksteni. Kā savdabīgu piemiņu, kā vērā ņemamus pieturas punktus atmiņu skrejošajā ritējumā, bet varbūt - kā “trīs lietas, kas zāļu skapītī stāv”… To nedarīju tāpēc, lai acu priekšā vienmēr būtu negaistošas atmiņas par savējiem, viņus tāpat pēdējā laikā atceros arvien biežāk. Kā nesen dzirdēju – tas neesot nekas neparasts, tikai tāda dzīves likumsakarība. Apzinoties pārkāpto pusmūža slieksni, redzīgāk atskatāmies uz tuvinieku novecošanu, izprotam viņus labāk un vērtējam citādāk. Meklējam līdzības un atšķirības, priecājamies par atrasto un skumstam par nepaveikto un zaudēto.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Sai pasaulee vis ir gaistoss..viss mainas un izgaist.gan laiks un laikmeti gan paudzes un cilveka muzs..aiziet ari musu tuvinieki…bet kaut kas paliek un kautko mes gribam paturet un nelaist valaa…tas ir atminas..gan par laiku kura dzivojam gan cilvekiem kurus gribam paturet sirdii…tikai atminas ir tas kas patiesi pieder mums kuras neviens nevar atnemt.. ne nozagt..kuras aizies ar mums…bez atminam gribas noslept ari fiziski kaut ko tadu kas piedereja musu tuviniekiem.. visdzilakaja plauktaa..tas lietinas un atminas kura raugamies kad visvairak puetrukst mums tuvinieku vinu klatbutnes un milestibas..visu never paturet..un nevajag…tijai visdargako…man plauktaa stav tris let’s.. vecaku fotografijas.omes biibele..un mates dzintara piespraude.tas ir priezu asaras…tas ari raud kad vinam sap.es tas panemu un plaukstaa un sasildu..gluzi ka saves mamulas dveseli..muzibaa..lai tai bez manim nav auksti

  2. Laikam Adele mainīja niku.Bet rakstīšana palikusi ta pati-stulba.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.