Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

MĀJAS STĀSTS: Zirnītis (3.daļa)

Ja pareizi atceros, tad ticējumu par miruša cilvēka redzēšanu sapnī un tai sekojošu laika apstākļu maiņu, tiku dzirdējusi jau bērnībā. Mammuka bieži to pieminēja, stāstot, ka sapnī atkal redzējusi savu māti, tāpēc nemaz nebrīnoties ne par ilgām lietavām, ne par negaidītu sniegu. Vēlāk atceros šo sakarību apstiprinām arī citus. Vecmamma gan bilda, ka mirušais sapnī varētu nākt arī tādēļ, ka piederīgie sen nav apmeklējuši kapus – aizgājušo tuvinieku dvēseles tādā veidā atgādinot par sevi. Kad es pirms nedēļas sapnī ieraudzīju tētuku kā dzīvu sēžam Mājas priekšā uz soliņa, no rīta atklāju, ka laukā uzsnidzis sniegs…

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.