Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Majors Vladimirs Bistrovs: “Brīvība un demokrātija ir jānosargā. Tā nerodas pati par sevi.”

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes 26. kājnieku bataljona, kurš atrodas Gulbenē, komandierim majoram Vladimiram Bistrovam bija 15 gadi, kad Latvijas PSR Augstākā Padome 1990.gada 4.maijā pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. “Toreiz skolā tā īsti neviens neko neizskaidroja, ko tas nozīmē. Tikai vēlāk uzzināju 4.maija nozīmi. Proti, ka tā ir atbrīvošana no padomju režīma. Mēs varam veidot savu valdību, lemt, piedalīties vēlēšanās, veidot savu brīvu valsti. Ja mēs dzīvojam šajā valstī, mums ir jāzina savas valsts svarīgākie svētki: 4.maijs un 18.novembris. Šie ir svētki visai mūsu tautai, un lai šie svētki mums ir visu laiku,” uzsver V.Bistrovs.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

 1. Nez kāpēc mums māca brīvību sargāt vladimiri, valēriji, sergeji utt. ? Vai Jānis, Pēteris un Vilis to paši nezin?

  6
  9
 2. Tāpēc, ka daļa Jāņu, Pēteru un Viļu nez kapēc iedomājušies, ka lafņiks ko viņiem nodrošina valsts caur Vladimiriem, Valērijiem un Sergejiem – miers, brīvība un demokrātija ir pašsaprotami un par velti. Jurīši un Vilīši, jūs paši redziet, ka tas ir pāris dienu jautājums un no jūsu mūža darba un jēgas pāri paliks pi…ele un dvēsele, labākajā gadījumā. Atcerieties un padomājiet par to. Jo biežāk, jo labāk.

  6
  5
 3. Un ko tad raudat kad cits Vladimirs citai valstij rāda kā jāizskatās brīvībai?

  1
  7
 4. Uzraksti, lūdzu, brīvības definīciju! Tad arī paspriedelēsim:)

  1
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.