Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Stāsts: Jančuks

- Dzīvot vienam nav nemaz tik slikti, - tukšodams jau trešo alus glāzi, spriež Jančuks. – Viens saimnieks, viena bēda. Ja nu tam otram kas atgadās, tad man uzreiz ir izdevumi, turklāt nāktos kļūt arī par personīgo kopēju: padod to, atnes to, nopērc to... Mani nervi to neizturētu, tas nav priekš manis!
- Bet… ja nu kas atgadās tev pašam? – lēnīgi jautāju, cerēdama Jančukam likt aizdomāties.
Patiesībā jau viņš nav nekāds Jančuks, bet pēc pases Jannis, turklāt ar tādu biogrāfiju, kas nepieļauj nekādus pamazināmos mīļvārdiņus. Cik no viņa paša stāstiem esmu dzirdējusi, bet lielīties un izdomāt viņam tīk, ar sava asā prāta lietderīgu izmantošanu, kas visbiežāk izpaudusies kā lētticīgu ļautiņu šmaukšana, Jannis sācis nodarboties jau skolas gados. Bez sirdsapziņas pārmetumiem pratis iemainīt gan labāku skolas somu, gan sporta čības, gan vidusskolas gados ballītē izdancināt skolas skaistāko meiteni, turklāt būdams galvastiesu īsāks par viņu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.