Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

STĀSTS: Kurmja kungs 2 (1.daļa)

- Tu atbrauksi uz manām bērēm? – tante Veronika elsa man tieši ausī, un pēc viņas balss, ko nedaudz pārveidoja telefoni un attālums, man šķita – dveš ar pēdējiem spēkiem.

- Ak, vai, kas noticis? – gluži satraukta jautāju, bet tajā pašā mirklī atcerējos, ka esmu jau piedzīvojusi ko līdzīgu: tieši ar šādiem vārdiem jau vairākkārtīgi sākušās tantes Veronikas visžēlīgākās žēlošanās.

– Esi saslimusi? Mājās vai slimnīcā? Lotārs ir tev blakus? – turpināju uzdot virkni jautājumu, kas ļautu noskaidrot situācijas nopietnību.

- Lotārs… Tas Lotārs… - tante dvesa šoreiz jau caur šņukstiem, kas izklausījās gluži dabiski. – Viņa vārda pieminēšana vien man izsauc nelabu dūšu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.