Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Stāsts: Nona

Līdz pagājušajai nedēļai par Nonu zināju visai maz. Kaimiņiene pirms trim gadiem atbraukusi no Gruzijas uz Kipru, jo sapratusi, ka meitai nepieciešama palīdzība. Sākumā četratā ar vēl divām radiniecēm dzīvojušas vienā istabā, bet kādā dienā nesaskaņas pāraugušas grūti paciešamā līmenī, un Nona meklējusi dzīvokli citur. Atradusi mūsu kompleksā, mums blakus un jutusies pārliecināta, ka četri simti eiro mēneša īri divatā ar meitu viegli spēs nomaksāt. Diemžēl trešo valstu pilsoņiem peļņas iespēju ir visai maz – nepieciešama ne tikai apstiprināta uzturēšanās atļauja, bet arī darba atļauja. Meitai paveicies ar darba devēju – pusgadu vērojis Dariko centību darbā, viņš izlēmis par strādīgo gruzīnieti maksāt valstī noteiktos krietni lielos nodokļus. Līdz ar to alga, ko viņa saņem uz rokas, ir krietni par mazu, lai patstāvīgi varētu izdzīvot.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.