Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Stāsts: “Normāli”

Melisa jau kopš mazotnes bija ļoti patstāvīga, kustīga un izdarīga meitene. Varbūt viņas raksturu bija ietekmējis grieķu vecmāmiņas dotais vārds (melisa – grieķu val. bite), varbūt gēni. Meitenes vecāki bija pilsētā labi zināmi uzņēmēji, kas nu jau ilgus gadus darbojās ar vērā ņemamiem ienākumiem. Bērnudārzā par Melisu brīnījās – cik veikli tas bērns pats prot apģērbties, turklāt pat kurpju auklas skaisti sasiet! Skolā meitene gudri un saprātīgi turējās klases audzinātājas mīlules statusā, un tam bija ne mazums iemeslu: centīga, apzinīga, sirsnīga un izpalīdzīga, īsāk sakot – labi audzināta. Klasesbiedri Melisu cienīja, viņai bija daudz draugu un tajā pašā laikā – netrūka skauģu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.