Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

STĀSTS: Vissīkākā sniega pārsla

Šajā rītā viss izskatījās citādāks nekā iepriekš – to Elvīra ievēroja, vēl tikko atvērusi acis: gaišāks un šķiet arī siltāks, lai gan apkure dzīvoklī jau sen bija ieslēgta un katra aizejošā diena arvien vairāk tuvināja ziemas sākumam. Caur pievērto aizkaru spraugu kā ik rītu istabā iespraucās gaismas stars, tikai šoreiz tas šķita saudzīgāks un nelika acīm sūrstēt. Ja vēl vakar saules spožums kā sīki gruži grauza acu ābolus un kairināja asaru dziedzerus, tad šī gaisma bija glāstoša, maiga un cerīga, gluži kā tas baznīcas rakstos solītais Dieva brīnums, kad vājredzīgie atgūst gaismu. Vēl vakar aizmiegot Elvīra par to bija nopietni domājusi: ko gan viņa dara nepareizi, tik ilgus gadus mozdamās un guldamās ar pateicību par nodzīvoto dienu un lūgšanām par savu acu gaišumu, bet jūtamās izmaiņas tik vien vēsta, ka Dievs tas Kungs viņai uzliek jaunus pārbaudījumus, nevis atvieglojumu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.