Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

VĒSTURE: Zem Tirzas Biedrības nama jumta (2.daļa)

Dace Barkovska sākusi pastā strādāt ar 1983.gada augustu. Priekšniece Tirzas pastā toreiz bijusi Inese Sirmā, operatore – Anna Kudriņicka. Dace atceras Irēnu Kuzņecovu, ilggadēju pasta lietu speciālisti, un viņas vietnieci Ainu Volodinu, atsaucīgas un prasīgas Gulbenes rajona pasta vadītājas.
Sacensības par labākiem finansiālajiem rādītājiem notikušas arī ar Jaungulbenes pastu laikā pēc atmodas. Kā ļoti lasītus laikrakstus un žurnālus 1992.gadā atzīmē laikrakstus “Atmoda”, “Padomju Jaunatne”, “Literatūra un Māksla”, rajona avīzi “Dzirkstele”, kuras izkonkurējušas agrāk pirmajā vietā bijušo “Cīņu”.
Uzstādītas 100 pasta kastītes pasta priekštelpā, tomēr arī pastniekiem palicis darbs. Arī pensiju piegāde mājās turpinājusies. Pastnieks drīkstējis nest tikai noteiktu summu. Dažreiz bijis jāatgriežas pastā pēc nākamajām banknotēm, ja beidzies noteiktais limits.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.