Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

FOTO, VIDEO: Pagalma svētki Gulbenē projektā “Vidzeme iekļauj”

Visgaršīgākā darbnīcas Gulbenes dienas aprūpes centrā, protams, ir virtuve. Arī Zigmundam, kurš dzīvo grupu dzīvokļu mājā Tirzas pagastā, patīk rosīties pie picu cepšanas. Paši gatavo, paši apēd. Foto: Diāna Odumiņa.

Sirsnīgi, inteliģenti un ļoti mūsdienīgi 21. oktobrī Gulbenē notika draudzības pasākumi saistībā ar Vidzemes plānošanas reģiona organizēto projektu “Vidzeme iekļauj”, kura mērķis – integrēt sabiedrībā pilngadīgas personas ar garīga rakstura traucējumiem. Šo projektu, par kuru “Dzirkstele” jau vairākkārt ir rakstījusi, ir finansējis Eiropas Sociālais fonds. Projekta partnere ir arī Gulbenes novada pašvaldība, kā rezultātā ir izveidots dienas aprūpes centrs Gulbenē un grupu dzīvokļi Tirzā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sadraudzības pasākumus Gulbenē un Tirzā palīdzēja sarīkot vietējās biedrības “Dēms”, “tabureTE” un “Radošā apvienība “Piektā māja””. Pasākumi bija atvērti sabiedrībai. Vidzemes plānošanas reģions aicināja ierasties arī “Dzirksteli”. Organizatori iepriekš bija izplatījuši informāciju, ka pasākumu laikā notiks fotografēšana un filmēšana un ka šie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām.

Biedrība “Dēms” informē, ka labdarības izsolēs Gulbenē un Tirzā 21. un 22.oktobrī kopā ietirgoti 1236 eiro. Gulbenes dienas aprūpes centram ekskursijām tiks nodots 741 eiro un grupu dzīvokļiem Tirzas “Doktorātā” – 495 eiro. Dārgākie pirkumi šajā izsolē: Gulbenē – dienas aprūpes centrā gatavotā koka lāde par 100 eiro; Tirzā – Sanitas Tabūnes ceptā torte par 60 eiro.

  • Diāna Odumiņa
Video: Diāna Odumiņa
Video: Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.