Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Brīvas vietas bezmaksas apmācībām tuvinieku aprūpei

Foto: “Pexels”-“Pixabay”.

Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) aicina ikvienu, kurš ikdienā aprūpē tuvinieku ar invaliditāti vai funkciju traucējumiem, pieteikties bezmaksas apmācībām, kurās varēs pilnveidot savas prasmes un zināšanas, lai sniegtu kvalitatīvu atbalstu un aprūpi. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc dalībnieki apmācībām tiek aicināti pieteikties savlaicīgi!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunās kompetenču attīstības programmas mērķis ir atbalstīt tuviniekus – cilvēkus, kuri ikdienā rūpējas par saviem ģimenes locekļiem, kaimiņiem, draugiem vai citiem tuviem cilvēkiem ar funkciju traucējumiem un kuriem trūkst atbalsta, zināšanu un prasmju aprūpē.

Programma piedāvā tematiskus moduļus, ļaujot ikvienam izvēlēties un apgūt sev aktuālus tematus. Kopā ir pieci tematiskie moduļi: “Medicīna un aprūpe”, “Saskarsme”, “Sadzīve, vide un ergonomika”, “Aprūpētāja pašaprūpe” un “Tiesības un pienākumi”. Apmācības veidotas tā, lai to saturs būtu aktuāls dažādu funkciju traucējumu aprūpei – dzirdes, redzes, kustību, garīga rakstura u. c.

Apmācības norisināsies četru līdz piecu dienu garumā SIVA telpās, Jūrmalā. Ar zināšanām dalīsies izcila lektoru komanda – SIVA speciālisti (ārsti, fizioterapeiti, ergoterapeiti, sociālie darbinieki, psihologi un citi). Dalībniekam apmācību laikā tiks nodrošināta bezmaksas dzīvošana dienesta viesnīcā Jūrmalā (pēc nepieciešamības), kā arī ēdināšana. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepazīties ar apmācību grafiku un pieteikties apmācībām var SIVA vietnē. Apmācību grafiks ir sastādīts visam gadam, bet tuvākās apmācības plānotas moduļos “Aprūpētāja pašaprūpe” (19.02.-22.02.) un “Saskarsme” (18.03.-22.03).

Informācija par apmācībām: Liena Pētersone (projekta metodiķe, tālrunis 22328958, 27064068, e-pasts “liena.petersone@siva.gov.lv”).

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.