Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada skolēniem augsti sasniegumi skatuves runas konkursā

KONKURSA dalībnieki no Gulbenes novada vidusskolas: Abigaila Kostigova (otrā no kreisās), Marta Patrīcija Mazūre, Toms Mednis, Martins Čips. Kopā ar viņiem pasākuma vadītājas: Samanta Savicka (no kreisās) un Marta Paula Vītola. FOTO: “FACEBOOK”/GULBENES NOVADA VIDUSSKOLA

23.aprīlī Stāmerienas pilī notika reģiona skolēnu skatuves runas konkurss, uz kuru pulcējās 46 skolēni no 23 skolām astoņos novados – Varakļānu, Balvu, Rēzeknes, Cēsu, Gulbenes, Madonas, Alūksnes, Smiltenes. Par to “Dzirksteli” informē Gulbenes novada Izglītības pārvaldes izglītības metodiķe Maija Skopāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skolēnu uzstāšanos vērtēja žūrija – režisores Dace Liepniece, Anna Jansone un Dace Jurka.

“Diena bija ļoti vērtīga, jo varējām baudīt ļoti rūpīgi sagatavotus priekšnesumus, uzrunāja skolēnu spēja tieši un atklāti vēstīt par aktuālām norisēm sabiedrībā, piemēram, skaudro kara situāciju, kā arī daudzi ar savu vēstījumu lika aizdomāties par cilvēku savstarpējām attiecībām, dabas tematiku. Stāmerienas pilī uzmirdzēja daudzi talanti! Gulbenes novadu pārstāvēja seši skolēni, liels prieks par viņu sasniegumiem,” uzsver M.Skopāne.

Augstākās pakāpes diplomi Gulbenes novada vidusskolas skolēniem: Tomam Mednim, Martai Patrīcijai Mazūrei (skolotāja Dzintra Kokoreviča), Abigailai Kostigovai (skolotāja Santa Masinga), Stāķu pamatskolas skolniekam Artūram Paramonovam (skolotāja Maruta Blumberga), I pakāpes diploms Gulbenes novada vidusskolas skolniekam Martinam Čipam (skolotāja Tatjana Vekšina) un Gulbenes Valdorfa pamatskolas skolniecei Gerdai Berģei-Leitei (skolotāja Paula Leite-Berģe). Pasākuma vadītāju – Burtu meitiņu – lomās iejutās Gulbenes novada vidusskolas skolnieces Samanta Savicka un Marta Paula Vītola.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Paldies skolotājiem par skolēnu sagatavošanu un vecākiem par atbalstu! Paldies Stāmerienas pils darbiniekiem par atsaucību un viesmīlību, Gulbenes novada pašvaldībai par atbalstu pasākuma norisē!” saka M.Skopāne.

Šis ir Valsts izglītības satura centra organizētais skolēnu skatuves runas vēsturisko zemju 2.kārtas konkurss.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.