Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbīša pamatskolas skolēniem ir iespēja klātienē iepazīt Gulbenes novada vidusskolu

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

IKVIENAM Gulbīša pamatskolas skolēnam un viņa vecākiem ceturtdien, 14.martā, pulksten 15.00 tiek piedāvāts doties ekskursijā uz Gulbenes novada vidusskolu, lai dotu iespēju iepazīt skolu klātienē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ekskursijas laikā būs iespēja satikt skolotājus, iepazīt klašu telpas, skolas vidi un uzzināt, kā saturīgi pavadīt laiku ārpus mācību stundām. Šādu informāciju ir publiskojusi pašvaldība.

Norādīts, ka tiks organizēts transports no Jaungulbenes nokļūšanai Gulbenē un atpakaļ.

Jau vēstīts, ka novada domes 29.februāra sēdē tika pieņemts lēmums par Gulbīša pamatskolas likvidāciju, tas nozīmē, ka nākamajā mācību gadā skola nepastāvēs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (10)

 1. Ja ir iespēja, tad bēdziet no tā “monstra”. Labāk izvēlaties Cesvaini.

  24
  5
 2. Kaut visi vecāki izvēlētos Cesvaines skolu…

  17
  5
 3. Pareizi ir ka ies uz Cesvaini,kaut visi aizietu no tās skolas uz turieni, lai Gulbene maksā citai pašvaldībai ka mūsējie tur mācās

  11
  5
 4. Ļoti labi ka jūsu bērns ies uz Cesvaini. Vajag lai visi tizlu vecāku bērni iet uz cesvaini, lai Gulbenes skolā mācās bērni kam ir normāli domājoši vecāki. ( Tik smieklīgi, ka te kāds domā ka ieriebs domei vai vēl kaut kam, tajā pat laikā par savu bērnu nemaz nedomājot kur viņam būtu labāk, kur ērtāk braukāt, vai kur klasesbiedrs ies utt… Galvenais ka mamma aiz dusmā būs kādam ieriebusi! Tik diez kam ja visiem vienalga. Tikai sev un savam bērnam. Domei un citiem tak par jums galīgi …)

  6
  12
 5. Kāpēc bērniem no Gulbīša nepiedāvā Stāķu skolu, jo skola taču ir pa ceļam uz Gulbeni. Varbūt skolēni no mazas lauku skolas Stāķos iejustos labāk? Un autobuss gan no rīta, gan vakarā var izbraukt caur Stāķiem.

  14
 6. Pilnīgi viennozīmīgi Cesvainē bērniem ieguvums būs daudz lielāks. Pēc dīvainā kombināta izveides gulbenē izglītības kvalitāte un atieksme ir zemāka par grīdlīsti.

  13
  5
 7. Tā jau to Gulbīša skolu paši nolikvidējāt, visi citi tizli un tā tālāk, kam nepatīk, lai lasās prom. Nu ir rezultāts.

  2
  6
 8. Es nerakstīju ka VISI ir tizli. Ir daudz forši vecāki, kas novērtē tos plusus kas ir Gulbenes vidusskolā un prieks par tādiem, viņu bērniem līdz ar to arī ir pavisam cits skatijums uz šo skolu. Un ir tie, kas vien meklē par ko pačīkstēt, kam iespītēt utt, un līdz ar to jūs jau savam bērnam iepotējat, ka skola slikta, nekādas kvalitātes utt, un tad bērnam protams ir grūti iejusties skolā jo vecāks LABU gribot jau ir ielicis bērnā ka skola slikta. Bet tā nebūt nav.
  Jūs zināt cik izmaksā uzturēt skolu ar ļoti maz bērniem? Ēkas apsaimniekošana, personāla algas utt. Nu nevar ļoti mazas skolas eksistēt jo tā kādam gribās.

  4
  4
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.