Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jauna online videokursu mācību platforma skolēniem — “Palīgsmācībās.lv”

Publicitātes foto.

Sadarbībā ar lielāko izglītības portālu Latvijā “Uzdevumi.lv” izveidota jauna mācību platforma skolēniem “Palīgsmācībās.lv”. Unikāla mācīšanās pieeja online videokursi skolēniem, kas palīdz bērnam patstāvīgi atkārtot mācību tēmas, uzlabot atzīmes, sagatavoties pārbaudes darbiem un eksāmeniem!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Palīgsmācībās.lv” skolēniem un viņu vecākiem piedāvā alternatīvu mācīšanās veidu, kas ir ērts, viegli pieejams un izdevīgs. Videokursi nav piesaistīti konkrētiem nodarbību laikiem, jo bērns mācās ar videoierakstu palīdzību sev ērtā laikā no jebkuras ierīces, kurā pieejams internets. Kopā ar videonodarbību ierakstiem bērns iegūst pieeju digitāliem mājasdarbiem un citiem mācību resursiem — darba lapām, izglītojošām spēlēm vai citiem noderīgiem materiāliem.

Kursi noderēs jebkuram skolēnam, lai apgūtu un nostiprinātu savas zināšanas mācību priekšmetos, kas padodas grūtāk vai kuros gaidāmi eksāmeni. Tas ir lielisks veids. kā iegūt pārliecību par saviem spēkiem, un ērts risinājums bērniem, kuri ilgstošu laiku kavējuši mācības skolā. Izdevīgāka alternatīva privātskolotāju konsultācijām!

Šobrīd platformā pieejami mācību kursi, kas piedāvā apgūt konkrētā mācību priekšmeta tēmas noteiktās klasēs (“Matemātika 10. klasei”, “Matemātika 3. klasei”, “Latviešu valoda 3. klasei”, “Vācu valoda sākumskolai”), kā arī ekspreskursi, lai sagatavotos eksāmenam (“Matemātika 9. klasei”, “Angļu valoda 9. klasei”). Kursu piedāvājums nepārtraukti tiek papildināts, sadarbojoties ar pieredzējušu un aizrautīgu pedagogu komandu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.