Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

JSPA aprīlī piedāvā plašas izaugsmes iespējas jaunatnes jomā

Foto: “Pexels”.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aprīlī darbā ar jaunatni iesaistītajiem, jauniešiem un skolēnu pašpārvalžu pārstāvjiem piedāvā plašu mācību un citu izaugsmes iespēju klāstu gan tiešsaistē, gan Latvijā, Portugālē, Slovākijā un citviet Eiropā. Tāpat aprīlī turpināsies vebināru cikls “Darbs ar jaunatni šodien un rīt”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Supervīzijas darbā ar jaunatni iesaistītajiem

Lai nodrošinātu darbā ar jaunatni iesaistītajiem piekļuvi sistēmiska psihoemocionālā atbalsta saņemšanai profesionālu supervizoru vadībā, JSPA Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025. gadam ietvaros organizēs supervīzijas. Tās norisināsies laika posmā no 2023. gada aprīļa līdz decembrim. Pieteikšanās iespējama līdz 11. aprīlim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu. Plašāka informācija: https://ej.uz/supervizijas-2023.

Vebināru cikla “Darbs ar jaunatni šodien un rīt” sestais un septītais vebinārs

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

JSPA, atbalstot darba ar jaunatni attīstību, turpina īstenot vebināru ciklu “Darbs ar jaunatni šodien un rīt”. Tā ietvaros jauniešu centru, pašvaldību un organizāciju pārstāvji, kā arī citi darbā ar jaunatni iesaistītie aicināti piedalīties aprīlī plānotajos vebināros.

5. aprīlī plkst. 10.30 – 12.00 notiks vebinārs “Digitālais darbs ar jaunatni”, savukārt 19. aprīlī – vebinārs “NVO nozīme vietējā kopienā un darbā ar jauniešiem attālākos lauku reģionos”. Informācija par vebināru saturu un pieteikšanos tiem atrodama JSPA tīmekļa vietnē.

Starptautisku mācību iespējas

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

JSPA jaunatnes jomas pārstāvjiem piedāvā iespēju pieteikt dalību četrās starptautiskās mācībās Portugālē, Īrijā, Slovākijā un Zviedrijā, kas norisināsies 2023. gada maijā un jūnijā. Mācības piedāvā programmas “Erasmus+” ārvalstu nacionālās aģentūras sadarbībā ar ”SALTO-YOUTH” mācību resursu centru.

Iespējas skolu pašpārvaldēm

Izglītības iestāžu, kuras īsteno profesionālās izglītības programmas vai mazākumtautību izglītības programmas, skolēnu pašpārvalžu dalībniekiem līdz 7. aprīlim iespēja pieteikties mācību ciklam par pilsonisko līdzdalību, neformālo izglītību un projektu metodi. Pirmais mācību posms notiks 2023. gada 19., 20. un 21. aprīlī Siguldā, savukārt nākamās vairāku dienu mācības plānotas 2023. gada maijā un augustā. Pieteikšanās nosacījumi un informācija par mācībām: https://ej.uz/macibas-pasparvaldem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt, lai stiprinātu izglītības iestāžu pašpārvalžu attīstību, sekmētu izglītojamo aktīvu pilsonisko līdzdalību un vairotu visu izglītojamo labbūtību, izsludināts projektu konkurss “Atbalsts izglītības iestāžu pašpārvalžu attīstībai programmas “Kontakts” iniciatīvu projektu īstenošanai”. Projektu pieteikumi iesniedzami visu aprīli, līdz pat 15. maijam. Vairāk par projektu konkursu, projekta iesniedzēju profilu un pieteikuma iesniegšanu: https://ej.uz/kontakts2023.

Eiropas Digitālās nedēļas ietvaros piesakies mācībām par digitālo darbu ar jaunatni

Laikā no 24. līdz 28. aprīlim visā Latvijā norisināsies Eiropas Digitālā nedēļa, kas tiek organizēta Eiropas Prasmju gada un “ALL Digital Weeks 2023” ietvaros. Balstoties uz to, JSPA piedāvā NVO un organizācijām, kas veic darbu ar jaunatni, kā arī jaunatnes darbiniekiem un citiem darbā ar jaunatni iesaistītajiem, līdz 13. aprīlim pieteikties moduļu mācībām par digitālo darbu ar jaunatni. Mācības notiks laika posmā no 2023. gada 26. aprīļa līdz 31. augustam. Vairāk informācijas par mācību norisi, kā arī pieteikšanos un nosacījumiem: https://ej.uz/digitalas-macibas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paud viedokli par Eiropas Komisijas iniciatīvu

Tāpat visu aprīli jaunatnes darbinieki, mācību vadītāji un citi interesenti aicināti paust viedokli par Eiropas Komisijas iniciatīvu “Mācību iespējas ārzemēs, kas pieejamas ikvienam Eiropā”. Aptauja aizpildāma līdz 3. maijam EK tīmekļa vietnē, kur tā pieejama visās oficiālajās Eiropas Savienības valodās – tai skaitā latviešu valodā. Plašāk par iniciatīvu un viedokļa paušanas iespējām: https://ej.uz/EK-iniciativa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.