Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Latvijas pirmsskolas izglītības iestādes saņem stādu kastu komplektus

Ilustratīvs foto: “Pexels”.

Zemkopības ministrija, Lauku atbalsta dienests un SIA “Zemgales dārzi” programmā “Piens un augļi skolai” ir sagatavojuši stādu kastes komplektus, kas līdz šā gada 10.martam tiks nogādāti pirmsskolas izglītības iestādēm. Ja bērnu skaits ir liels, konkrētā izglītības iestāde saņems vairākus komplektus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stādu audzēšanas komplekts ir tapis ar mērķi iepazīstināt bērnus ar to, kādas iemaņas un cik daudz rūpju ir nepieciešams, lai izaudzētu augus un iegūtu ražu. Stādu kastu komplektā ietilpst gan podiņi, augsne un zirņi, gan arī visas citas nepieciešamās lietas, lai no zirnīša varētu izaudzēt zirni un pat iegūt ražu.

Informatīvais materiāls par zirņu audzēšanas gaitu ir pieejams dienesta mājaslapā un programmas “Piens un augļi skolai” tīmekļvietnē. Materiāls drukātā formātā pievienots arī stādu kastu komplektiem.

Stādu kastu sagatavotāji aicina pirmsskolas izglītības iestādes apkopot informāciju par to, kā norit zirņu audzēšana, un atsūtīt īsu aprakstu, zīmējumus, fotogrāfijas vai video Lauku atbalsta dienestam uz e-pasta adresi “prese@lad.gov.lv“.

Ja pirmsskolas izglītības iestāde iesūta foto vai video, kurā ir redzami bērni, tad atļauja publicēt video vai fotogrāfijas ir jāsaskaņo ar bērnu vecākiem vai pilnvarotajiem pārstāvjiem. Vecāku vai pilnvaroto pārstāvju parakstītas atļaujas pirmsskolas izglītības iestādei ir jāuzrāda pēc pieprasījuma.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.